חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
מעיין אשכנזי במסר נוקב: "חבל שה' לוקח את הטובים ומשאיר פה הרבה חרא"

מעיין אשכנזי במסר נוקב: “חבל שה’ לוקח את הטובים ומשאיר פה הרבה חרא”

השמועה אומרת...

יוצאת ריאלטי שמערכת היחסים שלה והאירוסים שבוטלו עם דור חי חמו העלו הרבה תהיות בחודשים האחרונים, החליטה לשתף מסר מהלב ולא חסכה בביקורת כלל קהל ספציפי של אנשים.

שתפו

כוכבת הריאלטי שמאז פתיחת המלחמה מרבה להיות מאורעות בכל המתרחש ואף לשמח חיילים בחזית, החליטה לפתוח את לבה במסר כואב בעקבות נפילת חיילי צה”ל במערכה. אך גם יצאה בבקשה לאור חוויות אישיות לא נעימות בימים האחרונים.

 

אשכנזי פתחה בפני עוקביה בסטורי: “קצת מהלב, ביום הנורא ב-7 לאוקטובר נוכחנו לדעת איזה עם אנחנו. עוזרים אחד לשני מבלי להכיר אפילו, תומכים רגשית ומגיעים פיזית לכל מקום שיש בו את מי לשמח”.

מעיין אשכנזי במסר נוקב: "חבל שה' לוקח את הטובים ומשאיר פה הרבה חרא"
מעיין אשכנזי וינעקי גולדהבר. צילום: אינסטגרם

מעיין הוסיפה: “נלקחו מאיתנו מלאכים טהורים ויפים שלימדו אותנו להעניק את כל הטוב הזה וכנראה שה’ ממש רצה אותם לידו. רק מבקשת לא לשכוח את זה. לא ליפול לצרות עין, קנאה דוחה לשון הרע ועיניים של אחרים”.

 

ואז סיכמה במסר מעט עוקצני: “נתקלתי אישית בימים האחרונים ברוע מסריח של אנשים, אז תהיו אנשים טובים. נמאס וחבל שה’ לוקח את הטובים ומשאיר פה הרבה חרא”.

מעיין אשכנזי במסר נוקב: "חבל שה' לוקח את הטובים ומשאיר פה הרבה חרא"
מתוך הסטורי של מעיין אשכנזי

כזכור, מעיין אשכנזי התארסה לדור חי חמו בחודש פברואר האחרון. אך בהמשך השניים החליטו לבטל את האירוסין בעקבות משבר חריף ביניהם. מאז עלו ידיעות מעורבות על פרידה סופית לצד פפראצי שלהם יחדיו. מעיין בחודש ספטמבר האחרון בעניין מערכת היחסים שלה:“אנחנו עוברים תקופה מאתגרת ומנסים”.

Subscribe
Notify of
guest
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מאיה
מאיה
2 חודשים

מעיין, בואי נפשט את דברייך. “אלוהים לוקח את הטובים, ומשאיר פה חרא”. אז מי שנשאר בחיים ולא שילם בחיו הוא חרא בעיינייך?? תמיד היית סתומה ובורה עכשיו פשוט יש עוד הוכחה לכך.

כנרת
כנרת
2 חודשים

אבל לא הבנתי למי לעזאזל היא מתכוונת ?

אדל
אדל
2 חודשים

למי היא מתכוונת לעזאזעל העולם עם לא אומרים