חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
מייה שם חושפת לראשונה את הזוועות: "צעקתי אין לי יד!"

מייה שם חושפת לראשונה את הזוועות: “צעקתי אין לי יד!”

צילום מתוך: “אולפן שישי” n12

השמועה אומרת...

אחת החטופות המשוחררות המזוהות ביותר בקרב הציבור מאז פתיחת המלחמה, משתפת לראשונה את סיפורי הזוועות ואת מה שעברה בשבי החמאס.

שתפו

מייה שם בת ה-21 משוהם, שנחטפה ב-7 באוקטובר במהלך פסטיבל הטבע ליד קיבוץ רעים. הייתה גם הישראלית הראשונה שהוצגה בסרטון החטופים של החמאס. שם שוחררה לבסוף לאחר 54 ימים בהם הוחזקה ברצועת בעזה.

 

שם החליטה לחשוף את הסיפורים שמאחורי הטראומה הקשה שעברה מרגעי החטיפה ועד לשבי החמאס בעזה. בטיזר לתוכנית “אולפן שישי” בקשת 12 היא החליטה לפתוח את הזוועות לרבות ההטרדות המיניות שעברה: “הוא התחיל לגעת בי, בחלק העליון של הגוף”.

מייה שם חושפת לראשונה את הזוועות: "צעקתי אין לי יד!"
צילום: אינסטגרם

והוסיפה: “ואז משום מקום מישהו משם משך אותי בשיער, הכניס אותי לרכב ונסענו לעזה. את כמו חיה שם בספארי. חדר ניתוח, בלי משככי כאבים, בלי כלום, ממש נחנקתי מבכי”.

 

“הוא מסתכל אלי ואומר לי ‘חלאס, או שאני שולח אותך למנהרה'” מיה גם שיתפה את הרגעים הלא פשוטים שהבינה שחלק מהחטופים טרם שוחררו בזמן שהיא כן: “זה הדבר הכי קשה בעולם”.

מייה שם חושפת לראשונה את הזוועות: "צעקתי אין לי יד!"
צילום: זיו קורן

“אומרים לי: ‘מייה בבקשה, שלא ישכחו אותנו’ ואני כאילו מתנצלת.. ‘סליחה, סליחה'”. החשיפה המלאה כולל הסיפור על הניתוח שעברה בידה ללא הרדמה ב”אולפן שישי”, מחר(שישי) בשעה 20:00.

@n12news מייה שם מדברת לראשונה מאז שחזרה מהשבי בעזה: החטיפה, הניתוח ללא הרדמה ועל ההבטחה לאנשים שנשארו מאחור. מחר ב-20:00 ב”אולפן שישי” #חדשות12 #n12 #ישראלבמלחמה #חרבותברזל⚔️ #מייהשם ♬ צליל מקורי – N12

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות