חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

שדרן הרדיו מגיב לביקורת ללא פילטרים: “מעניין לי את התחת”

השמועה אומרת...

אליקו כהן החליט לשים סוף לדיבורים הפחות חיוביים ולרכילות סביב הזוגיות שלו עם בת הזוג הצעירה לירז ארז. במהלך ראיון בשידור חשף את דעותיו והשקפתו בעניין באופן ברור למדי.

שתפו

שדרן רדיו לב המדינה, אליקו כהן שבקרוב צפוי להיות אב פעם נוספת. החליט לחשוף את דעותיו בנוגע לביקורות והשיח סביב מערכת היחסים שלו עם המאורסת הטרייה והצעירה, לירז ארז בת ה-19.

 

במהלך ראיון לתוכנית “הלילה” עם תם ויעל ברשת 13. אליקו נשאל אם הוא התחתן, ולאחר שהתברר לצמד המנחים כי טרם עלה לחופה. הוא השיב: “יש לי אהבה גדולה, אהבה חדשה. אהבה ענקית, יש בייבי שבדרך. קודם הלידה”.

שדרן הרדיו מגיב לביקורת ללא פילטרים: "מעניין לי את התחת"
צילום: אינסטגרם

אליקו הוסיף על הקשר עם לירז: “קודם כל אני אוהב אותה מאוד. ומי שמעודכן יודע שהצעתי לה בכותל. ואנחנו מחכים לבייבי בעזרת השם, ואני איש של אהבה”. יעל פוליאקוב טענה בפני אליקו: “תדע לך שאתה עושה טעות, כי אתה מרגיל אותה ל’בגבוהה’ וליותר מדי בגיל צעיר, מה יהיה אחרי זה עוד 20 שנה, תביא לה משחתת?”.

 

אליקו השיב והפעם גם התייחס לביקורת כלפי הקשר שלו: “מי שמכיר אותי יודע שאני רומנטיקן, אני אוהב את זה,אני חי את זה. אין לי בעיה להראות אהבה ולהביע רגשות. אין לי בעיה על מה שאומרים, ומה שאמרו ומה שיגידו, זה מעניין לי את התחת!”.

שדרן הרדיו מגיב לביקורת ללא פילטרים: "מעניין לי את התחת"
אליקו מגיב לביקורות. מתוך ״הלילה״ עם תם ויעל

יעל טענה בפני אליקו: “אתה צעיר וקליל, אתה חייב להיות עם צעירה. אתה לא יכול להיות עם אישה מבוגרת”. אליקו השיב: “את יודעת, יש דברים שהיקום מזמן לך. בלי שאתה מבקש וזה לא מעניין שום דבר.

 

וחשף את המיזם המשותף שלו ושל בת הזוג שבדרך: “אגב, אני רוצה להגיד לך שבכל נושא האהבה. גם אני ולירז, כבר שלושה חודשים עובדים על משהו מאוד מאוד גדול. ואנשים יוכלו להגשים את החלום שלהם לאהוב, בלי לחשבן, לא קשור לגיל או מגדר, לא חשוב איפה אתה גר. בקרוב תהיה הפתעה מאוד גדולה”.

שדרן הרדיו מגיב לביקורת ללא פילטרים: "מעניין לי את התחת"
צילום: אינסטגרם

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by רשת 13 (@reshettv)

Subscribe
Notify of
guest
6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אני
אני
2 חודשים

הוא עשיר? מנסה להבין למה היא איתו.

לימור
לימור
2 חודשים

יעל לא יכולה להשתלבט עלייך. היא בעצמה תפסה אפרוח והיא חתיכת תרנגולת.

גלית
גלית
2 חודשים

גם ליעל פוליאקוב יש בעל צעיר ממנה לא מעט שנים אז אין לה מה לשפוט אותו.