חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
יוצאת חתונמי העלתה תמונה ללא בגדים וחטפה: "גם זול, וגם מאוד לא מכבד"

יוצאת חתונמי העלתה תמונה ללא בגדים וחטפה: “גם זול, וגם מאוד לא מכבד”

השמועה אומרת...

כוכבת “חתונה ממבט ראשון” ששמה עלה לא מעט במדורי הרכילות גם תקופה ארוכה לאחר סיום השתתפותה בתוכנית, החליטה לחשוף לעוקביה את סיכום הטיול שלה במזרח הרחוק, אך זו לא הייתה החשיפה היחידה.

שתפו

ההכרות הראשונה של הצופים עם רינת כץ הייתה כשעוד הייתה בין משמרות בבית החולים שיבא כאחות בטיפול נמרץ, ובין הדרמות על המסך ב”חתונמי” שכללו את הפרידה מדניאל אשד והרומן הקצרצר עם בן אביבי, הגיעה גם זוגיות עם יונתן אלבז שממנו הספיקה להיפרד בתחילת השנה.

 

מאז רינת הספיקה לרדת מעט מתחת לרדאר של תעשיית הבידור והתחילה לעבוד בסטארט-אפ בתחום הרפואי בארץ ובחו”ל. ואם בחו”ל עסקינן, רינת שחזרה מחופשה בת שבועיים באיים הקסומים של תאילנד החליטה לסכם את המסע לצד תמונה פרובוקטיבית במיוחד.

יוצאת חתונמי העלתה תמונה ללא בגדים וחטפה: "גם זול, וגם מאוד לא מכבד"
רינת כץ, צילום: אינסטגרם

 כץ שיתפה תמונות מהמסע הקסום שלה בדרום מזרח אסיה שכלל גם מספר רגעים מטלטלים, בין היתר גם את הפציעה המדאיגה והלא סימפתית שנוספה לרגלה הימנית. אך מה שתפס את תשומת הלב של חלק אחר מעוקביה הייתה דווקא תמונה אחרת.

 

בין התמונות מהמסע המסקרן נוספה על ידה גם תמונה בעירום מלא במקלחת כאשר אמוג’י לבן סגסגל וקטן מכסה את איזור ישבנה. אחד העוקבים החליט לבקר את רינת וכתב לה: “גם זול. וגם מאוד לא מכבד”.

יוצאת חתונמי העלתה תמונה ללא בגדים וחטפה: "גם זול, וגם מאוד לא מכבד"
רינת כץ מציגה את הפציעה בתאילנד. מתוך האינסטגרם

רבים מעוקביה של רינת התעניינו דווקא בפציעה הלא פוטוגנית ששיתפה ברגלה, ואילו גולש אחר יצא עליהם בעצבים: “זה מה שמעניין אותכם?? המלון?? זה שהיא העלתה תמונה בעירום לא מפריע לאף אחד?? אחד שאנשים יפיצו את התמונה נדברר”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RINATK (@rinatkatz_1)

רינת סיכמה את המסע שלה לתאילנד: “מנסה לסכם את הטיול כבר כמה ימים ולא מצליחה. אז אנסה עכשיו תוך כדי תנועה. הלבד מביא איתו הרבה מחשבות, לא משנה איפה אתם נמצאים לבד, בארץ או בחול. חוויתי שבועיים מדהימים ומאתגרים כאחד. הרבה שאלות קשות ותשובות שאולי לא תמיד אהבתי לשמוע אבל הן היו הכרחיות”.

 

“הרבה כתיבה מהלב, של כל רגש וכל מחשבה, שיתוף של אנשים שהרגשתי שהיו צריכים להיות חלק. היו רגעים של בכי על הרבה דברים, על עצמי, על אנשים שנמצאים וכאלה שכבר אינם, על המצב ועל החיים. היו רגעים של שמחה ושל אושר טהור, הערכה של הדברים הקטנים כמו פרח, נשימה, פרפר, ענן, שמש, ירח, קשת בענן”.

 

“היו רגעים של אהבה חסרת מחשבות, התחברות לרגש ולעצמי, התנתקות מהמציאות. היו רגעים של פחד, רגעים שאם היו מסתיימים אחרת לא יודעת באיזה מצב הייתי עכשיו וגרמו לי שוב להעריך הכל, ה כ ל. היה הכל מהכל וזה מה שיפה בחיים האלה, תמיד יש לנו הכל מהכל לא משנה איפה אנחנו נמצאים, החיות שבחיים סובבת אותנו תמיד, רגעים קורים כל הזמן, חוויות נצברות בכל שניה ואנחנו רק צריכים לתפוס אותם ולחבק חזק. חבקו את עצמכם, חבקו כל רגע כי חיים רק פעם אחת”.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות