חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
יותר מפי 3 מביבי: השכר המטורף של אייל ברקוביץ' נחשף

יותר מפי 3 מביבי: השכר המטורף של אייל ברקוביץ’ נחשף

השמועה אומרת...

הדיווחים ברשתות התקשורת חשפו: אייל ברקוביץ’ צפוי להיכנס לרשימת העיתונאים ומגישי הטלוויזיה המרוויחים ביותר במדינת ישראל, משכורת גבוהה בהרבה משל ראש הממשלה.

שתפו

כדורגלן העבר ואיש התקשורת אייל ברקוביץ’, נפרד באופן סופי משותפתו הטלוויזיונית אופירה אסייג שאיתה קיים קריירה זוגית ארוכה רק בשבוע שעבר. ונראה ששום רגע לא מוקדם מדי כדי לערוק לערוץ המתחרה עבור משכורת לא פחות ממדהימה.

 

ברקוביץ’ שעבר באופן רשמי לערוץ המתחרה ב-“רשת 13” התקבל בברכה ובבשורות תרועה ע”י הערוץ שעד כה היה מתחרה. ולאחר 6 שנים לצד אופירה בתוכנית המשותפת של השניים, נחשף שכרו שעומד על לא פחות מ-200 אלף שקלים בחודש.

יותר מפי 3 מביבי: השכר המטורף של אייל ברקוביץ' נחשף
מתוך “אופירה וברקוביץ'” קשת 12

על פי הפרטים שעלו ברשתות התקשורת , שכרו של ברקוביץ’ יעמוד על לא פחות מ-150 אלף שקלים בחודש. אך זה לא כולל את תוספות כאלה ואחרות שיזניקו את המדדים משמעותית.

 

הסכום צפוי אף לחצות את קו ה-200 אלף שקלים בחודש לאחר התוספות, ומדובר בשכר גבוה יותר מזה שהשתכר בערוץ “קשת 12”, ולמעשה מדובר בשכר חודשי מהגבוהים בישראל למגישי טלוויזיה.

יותר מפי 3 מביבי: השכר המטורף של אייל ברקוביץ' נחשף
אייל ולי ברקוביץ’, צילום: אינסטגרם

לצורך העניין, משכורתו של ראש ממשלת ישראל לשנת 2023 הנה כ-64,797 ש”ח ברוטו בחודש(לא כולל התוספות הנלוות) ואילו שכרו של הרמטכ”ל כבר קופץ ל-100 אלף שקלים בחודש. כך שאפשר לומר בהחלט שאפו.

Subscribe
Notify of
guest
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אדיר
אדיר
1 חודשים

תחרות מי נותן יותר כסף לטנף על ראש הממשלה

זורי
זורי
1 חודשים

לא הכול כסף. מכניסים את ראש הממשלה הרמטכ”ל מה קשור. לבריאות

רוני
רוני
1 חודשים

תפסיקו להיכנס לכיסם של אחרים,זה מכוער נקודה.