חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
יוצאת האח הגדול מתפוצצת בהצהרה דרמטית: "אתם פשוט סרטן"

יוצאת האח הגדול מתפוצצת בהצהרה דרמטית: “אתם פשוט סרטן”

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי שמאז תחילת המלחמה יצאה לא פעם נגד אנשי ציבור וידוענים שהביעו דעות שנויות במחלוקת, החליטה להעלות הילוך ולתקוף חזיתית את מפגיני השמאל בתל אביב.

שתפו

לינור סביניק שהפכה לאחת מכוכבות ההסברה הישראלית מאז אירועי ה-7 באוקטובר, כבר נכנסה ראש בראש עם לא מעט סלבס שפחות התחברה לדעותיהן לרבות רבקה מיכאלי ומלכת היופי לשעבר רנא רסלאן.

 

הפעם מה שהצליח לעלות אצלה על המוקד היה דווקא פוסט של “הצל” ששיתף תמונות מפגינים בתל אביב אשר יוצאים נגד צה”ל. בין הדברים ששיתף: “504 חיילים נפלו למענם מה-7.10 ואלו השלטי הסתה נגד צה”ל שמונפים עכשיו בתל אביב. לפני חודשיים כל מפגין כזה היה מצולם אזוק עם דגל ישראל מאחוריו … לא למדנו כלום!”.

יוצאת האח הגדול מתפוצצת בהצהרה דרמטית: "אתם פשוט סרטן"

סביניק לא נותרה אדישה למראות והחליטה להשיב לפוסט שלו: “שימשיכו להפגין בעבור 700 שקל יומית. שיצאו לרחובות, שיצעקו לשמיים, שיעבירו כספים, שיכינו שלטים, שיתראיינו לעולם, שיצעקו בטלוויזיה, שימשיכו לממן שלטי חוצות במאות מיליוני שקלים במקום אולי לתרום כספים”.

 

“שימשיכו לטמון את הראש בחול שימשיכו, ואנחנו נעמוד לצד צה״ל עטופים בדגל ישראל ועם חיוך ענק על השפתיים כי לא משנה מה הם יעשו הם אף פעם לא ישלטו. הם לעד ישארו, מיעוט קיצוני נטול לב ושכל. שאף אחד לא מכיר ולא רוצה להכיר”.

 

עוד הוסיפה סביניק בסטורי חריף בהרבה לעוקביה: “עשר דקות בעזה עושים מהם חמוצים לשבת. בחיים לא ראיתי כזאת כפיות טובה. ממשיכים להרוס את המדינה, גם ככה היא הרוסה. אני לא מבינה איך אתם יהודים. אני לא מביה מה עובר לכם בראש. אתם לא פחות אכזריים מהנאצים”.

יוצאת האח הגדול מתפוצצת בהצהרה דרמטית: "אתם פשוט סרטן"
מתוך הסטורי של לינור סביניק

וכתבה בהמשך: “מסכנים את החיים שלהם בשבילכם וזה התודה שלכם, זונ*ת של כסף. החיילים שלנו יכלו לשבת בבית עם הנשים שלהם, לחיות בכיף עם המשפחות שלהם. הם יוצאים להגן בחיים שלהם על החיים שלכם, אתם פשוט סרטן”.

יוצאת האח הגדול מתפוצצת בהצהרה דרמטית: "אתם פשוט סרטן"

Subscribe
Notify of
guest
11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
קיסינג'ר
קיסינג'ר
1 חודשים

מישהו שאל את עצמו פעם למה הנוחבות היו עם מצלמות גופרו על המצח? למה המצלמות שידרו בלייב? מי צפה בטבח? הידעתם כי ישראל היא סניף של ווסטוורלד? שמי שצפה בלייב ומי שאפשר את הטבח הם אנשים שאנחנו מדמיינים שהם לטובתינו? תמשיכו לישון בעמידה עם יקר, תמשיכו להתמכר לכל הסחת דעת שקרית וניפגש בטבח הבא!

אסתי
אסתי
1 חודשים

לינור היקרה תודה על הפוסט הנכון כל כך…..הבוגדים נמצאים
בקרבנו לצערנו.

ללל
ללל
1 חודשים

אלופההההההה