חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
רון נשר נגד נועה קירל: "רדידות כזאת! את רקדנית טובה וזה הכל"

רון נשר נגד נועה קירל: “רדידות כזאת! את רקדנית טובה וזה הכל”

השמועה אומרת...

הראפר המפורסם שלא חוסך במילים ותיאורים כשהוא נועל מטרות, החליט לצאת למתקפה נגד הזמרת המובילה בעקבות התביעה שלה נגד טיקטוק, ולא חסך בביקורת קשה במיוחד.

שתפו

הרשת הוצפה היום בידיעות על הזמרת נועה קירל שהגישה תביעה על סך 1,351,800 שקלים נגד טיקטוק ומשרד היח”צ של החברה. וזאת לצד הטענה כי הנתונים שטיקטוק פרסמו ובגינם אנה זק הובילה על קירל במקום הראשון בשנה שעברה שגויים.

 

מי שהחליט להתפוצץ בעקבות הפרשה והפרסומים בנושא הוא הראפר רון נשר, שיצא בפוסט חריף במיוחד ששם לביקורת את התנהלותה של נועה קירל ומנהליה. נשר שיתף את עוקביו בדברים:

 

“כשמדברים על טמטום וניתוק מדברים על זה בדיוק! אי אפשר לנסות להבין את חוסר המודעות שיש לבחורה הזאת ולהנהלה שלה!!! כמו שכבר אמרתי לכם הכל אצלה יחסי ציבור אין אדם במדינה שמכיר שירים שלה למעט פזמונים!!!”.

רון נשר נגד נועה קירל: "רדידות כזאת! את רקדנית טובה וזה הכל"
מתוך האינסטגרם של נועה קירל

“להזכירכם היא הוציאה שיר בשביל לקדם מופע שאף אחד למעט אייטמים ממומנים לא דיבר עליהם כלב לא זוכר את השיר למרות שהשם מזכיר את כל הקריירה שלה ‘דז׳ה וו’ מה שעצוב שטיקטוק לא יחסמו אותה הם ימשיכו ללקק לה ומה שיותר עצוב שמבחינתכם זה בסדר לצאת על איתי לוי שרצה להתפרנס אחרי ששימח חיילים שלושה חודשים בזמן שהיא ברחה לניו יורק שיחקה אותה עושה ‘הסברה’ אבל מי שיבדוק את היומן שלה היא הייתה שם בשביל הופעות שנסגרו לפני יותר מחצי שנה!”.

 

“אתם נותנים לילדה המפונקת הזאת הקלות בשירות סדיר, עושים פסטיבל ממנה כאילו היא לא מחרבנת פעמיים ביום ומחטטת באף כשהחננה מתקשה! כאילו היא לא מפליצה שהיא לבד באוטו וכאילו יש בה משהו מעבר ליחסי ציבור פסיכיים!! מר אמיתי שוכב כרגע בבית חולים, עוד 40 נערות ונשים נאנסות במשך ארבעה חודשים בשבי ואיבדו צלם אנוש”.

 

“והמדושנת עונג הזאת תובעת את טיקטוק כי הם פרסמו נתונים בהם אנה זק עברה את נועה בהשמעות… ואני לא יכול להמציא רדידות כזאת! אז ככה נועה: אנה יותר יפה ממך מרגי שייך לה ועשה לך בית ספר אחרי שניסית להשפיל אותו בפרסומת מאז שיר שלו עלייך היה במצעדים בבילבורד איפה שאת חולמת להיות!”.

רון נשר נגד נועה קירל: "רדידות כזאת! את רקדנית טובה וזה הכל"
מתוך האינסטגרם של רון נשר וsport10.il

“האייטם הכי מדובר עלייך מאז שהפסדת כן כן הפסדת באירוויזיון היה אייטם על העובדה שהתעלקת על החתימה של דניאל פרץ שחתום גם אצל רוברטו בבאיירן מינכן כי את חייבת צומי ואת מקבלת אותו על הכל חוץ מהמוזיקה שאת כל כך רוצה לשכנע אותנו ששווה משהו אבל בפועל כל שיר שלך נשכח אחרי חודש במקרה הטוב”.

“את רקדנית טובה וזה הכל ומישהו צריך להגיד לך את זה! עכשיו אחרי המהלך המטומטם הזה שגם מוציא את אנה זק פי ארבע יותר טוב ממך. תרימי טלפןן לרוברט שינסה לסדר לך דייט עם מנשה זלקה, או שתתחילי לצאת עם חטוף שחזר או תתחנני לדואט עם עידן עמדי או עם רחל מאופקים כי צריך למצוא על מה לרכב בשביל אייטמים! נ.ב אי אפשר להמציא התביעה הוגשה בגין ‘לשון הרע’ הם קוראים לאי בחירתה במקום הראשון ״לשון הרע״ אם זה לא פרסום בכפייה וקניית מעמד אז כנראה שאני נחליאלי ולא נשר!”.

Subscribe
Notify of
guest
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שי
שי
1 חודשים

מה עובר על הבן אדם הזה,
רון נשר הוא הבן אדם עם הכי פחות מודעות שיש בעולם הזה הוא מדבר על זה שאף אחד לא מכיר שירים של נועה אלא רק פיזמונים אז מי מספר לו שאף אחד לא מכיר מילה מהשירים שלו ואם לא הצמד סטטיק ובן אל שפירסמו אותו עם השיר דוביגל אף אחד לא היה מכיר אותו.

חחח
חחח
1 חודשים

עוד פעם החולדה הזו מטנפת?? כשתמכור עשירית ממנה אולי תהיה לך זכות לדבר. חוץ צלטנף לא עושה כלום

טופלה
טופלה
1 חודשים

צודק – היא פתיטית !!!! יצאה פיתה