חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
מתוך הסטורי של אליאב טעטי

כוכב האח הגדול סופד בכאב: “הלוואי וכולנו נהיה כמוה”

השמועה אומרת...

יוצא הריאלטי אליאב טעטי, שיתף את עוקביו בסטורי סגירת מעגל בעקבות לכתה מן העולם של אחת הנשים שעליה גדל בתור ילד: “מסרה את נשמתה בחזרה”.

שתפו

אליאב טעטי שבחודש מרץ הקרוב יעמוד מתחת לחופה לצד בת זוגו שאותו הכיר בריאלטי, בר כהן. השיב רק לאחרונה לעוקבים מעט מבולבלים שטענו כי הוא אינו יכול לכעוס על ליאו, בנה של בר מהזוגיות הקודמת מכיוון שהוא אינו אביו הביולוגי.

 

אליאב השיב וחידד לאותה גולשת: “נכון אני לא אבא ביולוגי, אבל מאמי, אני אבא שלו ושאף אחד לא יתבלבל”. ונראה שאליאב החליט לסגור פינה נוספת שקשורה לנושא הילדות, והפעם הפרטית שלו.

מתוך הסטורי של אליאב טעטי

טעטי החליט לספוד לאישה שלצידה גדל והתבגר בתור ילד מחולון, ושיתף את עוקביו באשר על ליבו: “תמי ‘האישה מבלאגן’. הייתי ילד, שנת 1995, גרנו בחולון מעל חנות צעצועים שנקראת ‘בלאגן. אין ילד שגל בחולון ולא מכי את ‘בלאגן'”.

 

“כל ילד שהיה נכנס, תמי הייתה הראשונה שהייתה מקבלת אותו ובוחרת איתו משחק… מתור ילד שראה ‘החדר של חני’, תמיד הרגיש לי שהיא דומה וכמו חני נחמיאס. וככה בכל שנות ילדותי גדלתי יחד עם תמי, חנוכה, תחפושות פורים, עדלאידע בחולון, חגים, מתנות, משחקיים..”.

כוכב האח הגדול סופד בכאב: "הלוואי וכולנו נהיה כמוה"
צילום: אינסטגרם

“וזהו, גדלתי, אבל לא שכחתי אותה. לא מזמן קניתי לליאו משחק ונסעתי לחולון לבלאגן כדי לקנות לו, וראיתי את תמי. ואמרתי לה: ‘תמי, אני היום בן 33 ואת עדיין פה’. ואמרתי לה, את יכולה בבקשה שוב לעזור לי.. החיוך שלה, השמחה שלה. הלוואי וכולנו נהיה כמוה”.

 

אליאב סיכם את ההספק המרגש: “תמי ‘בלאגן חולון’ מסרה את נשמתה בחזרה, אבל עיר שלמה סוגדת לה! יהיה זכרה ברוך”.

כוכב האח הגדול סופד בכאב: "הלוואי וכולנו נהיה כמוה"
מתוך הסטורי של אליאב טעטי

Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Odel
Odel
1 חודשים

אין ילד בחולון שלא מכיר אותה😩

מאיה
מאיה
1 חודשים

זכות גדולה להישאר חקוקה בלב ובזיכרון אחרי כל כך הרבה שנים.

כנרת
כנרת
1 חודשים

איזה חמוד ! יהי זכרה ברוך