חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אחרי שהוגשה נגדו תלונה במשטרה בשל העימות החריג: סאבלימנל שובר שתיקה

אחרי שהוגשה נגדו תלונה במשטרה בשל העימות החריג: סאבלימנל שובר שתיקה

השמועה אומרת...

מוקדם יותר היום הותר לפרסום כי סאבלימינל הוא הזמר המפורסם שנהג באלימות מילולית לכאורה, כלפי מורה בנו בבית הספר היסודי בצפון ת”א. מגיעה עכשיו התשובה המנומקת ביותר שלו לתקרית.

שתפו

כלי התקשורת המטירו שלל ידיעות בסוף השבוע האחרון בנוגע לזמן מפורסם שנכנס ללא אישור לבית הספר של בנו בצפון תל אביב, שם על פי החשדות, התנהל באלימות מילולית קשה לכאורה כלפי המורה ופיצץ את השיעור בזמן שהתלמידים שהו בו.

 

עוד התברר כי בטרם הגיעה המשטרה למקום, עזב הזמר את בית הספר, לא לפני שעל פי הטענות הוא איים על המורה וגם על מנהלת הבית ספר – דבר שהסתיים בהגשת תלונה נגדו ועדכון על פי המשטרה כי “נפתחה חקירה בעקבות תלונה שהוגשה”.

אחרי שהוגשה נגדו תלונה במשטרה בשל העימות החריג: סאבלימנל שובר שתיקה
נתנאל רודינצקי מגיב בסטורי לתקרית האחרונה.

הזמר והראפר סאבלימינל החליט לפתוח את כל הקלפים ושיתף את עוקביו בסיפור מנקודת המבט שלו: “‘זמר מפורסם’ אלו שתי המילים הנכונות היחידות מתוך הדיווח השקרי שרץ מיום שישי בכלי התקשורת”.

 

“צר לי לאכזב: לא קפצתי מעל הגדר ולא פרצתי לבית הספר אם אתם לא מאמינים לי, יש את מצלמות האבטחה מעל השער הראשי. נכנסתי לבית הספר בו לומד בני כאחד האדם באישור המאבטח החביב. זה קרה 10 דק אחרי עוד השפלה שספג בני מהמחנך שלו, השפלה אחת יותר מדי, במסכת ההתעללות האינסופית שעובר בננו מאז פתיחת שנת הלימודים על ידי המחנך שלו”.

אחרי שהוגשה נגדו תלונה במשטרה בשל העימות החריג: סאבלימנל שובר שתיקה
מתוך האינסטגרם של סאבלימינל..

“אחסוך מכם את מפרט ההתעמרות בבני, כל זה יתברר בפורומים המתאימים. אחסוך מכם גם את ההתמודדות הקשה שלנו כהורים של ילד בכיתה ד׳ שחוזר כל יום בוכה מבית הספר הודות למחנכו. פנינו אינספור פעמים למורה ולמנהלת אך פניותינו נפלו על אזניים ערלות והתעללות המורה בבנינו רק הלכה וגברה מיום ליום. ככל שפנינו יותר לעזרה ההתנכלות מצד המורה הסלימה עוד ועוד. בשישי בבוקר באתי לחפש את בני שהועף מהכיתה בבושת פנים אחרי שיחת שיימינג מהמורה לעיני כל הכיתה”.

 

“לא מצאתי את בני ופגשתי את המנהלת ביקשתי לדבר איתה והיא סירבה בטענה שהיא לא פנויה, אמרתי שזה דחוף והיא סירבה שוב לדבר, נכנסתי איתה ביחד אל הכיתה ממנה צלצל המורה ודיבר איתי בצורה משפילה לעיני בני בנוכחות כל הילדים בדיוק 10 דק לפני… פתחתי את דלת הכיתה ובחיוך הוצאתי את התלמידים מהכיתה ל״שיעור חופשי״, כדי לשמור על הילדים ועל פרטיות ורציתי שהמחנך יסתכל לי בעיניים ויגיד לי את הדברים פנים מול פנים מקרוב כמו שהוא נוהג לדבר אל בני מדי יום”.

אחרי שהוגשה נגדו תלונה במשטרה בשל העימות החריג: סאבלימנל שובר שתיקה
מתוך האינסטגרם של סאבלימינל..

“כל זאת קרה בנוכחות המנהלת והמשטרה שאיתה על הקו. לא תקפתי, לא הרמתי עליו יד ולא דובים. המחנך הזה שמרסק את הנשמה של הבן שלי, לא היה מסוגל להסתכל לי בעיניים ולהסביר את מעשיו. הוא העדיף לקחת את התיק וללכת מהכיתה. אומרים שההגנה הכי טובה היא ההתקפה וזה בדיוק מה שמנסים לעשות עם הפצת שקרים ודיבה, בדיות על פריצה ואיומים ואלימות שלא היו ולא נבראו. ההפך, לתחושתי נעשה ניסיון לחפות ולכסות על התנהלות קשה כלפי תלמידים בבית הספר”.

 

“השקרים לא יפחידו אותי ולא ירפו את ידיי במאבק מול ההתעללות ובריונות בבית הספר במיוחד כשמעורב מבוגר כלפי קטין, זה לא משהו שיכול לעבור בשקט. זהו מאבק של כל הורה במדינה הזאת. וזה הסיפור כולו! אני האבא והתפקיד של האבא הוא להגן על משפחתו תמיד. אין לי בעיה להיות בעין הסערה עכשיו ושכל העולם ידבר עלי, זה עדיף מאשר שיבואו לנחם אותי אח״כ… תמיד נלחמתי בבריונות ובאלימות ועכשיו לצערי זה קורה לבני, כנראה שצריך אדם מפורסם וחזק שישים זרקור על הנושא בתקשורת ושהאמת תצא לאור”.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות