חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
שרית פולק חושפת את הכאב: "כעסתי שעזבת, אני מודה"

שרית פולק חושפת את הכאב: “כעסתי שעזבת, אני מודה”

השמועה אומרת...

יוצאת הריאלטי וגרושתו של סטטיק ציינה היום 18 שנים ללכתו של אחיה שנהרג בתאונה טרגית. ואת הזיכרון המר הזה היא ליוותה במסר מרגש ועוצמתי בפני עוקביה.

שתפו

כוכבת “האח הגדול”, שרית פולק, החליטה לפתוח את הלב בפני 134 אלף עוקביה בחשבון האינסטגרם שלה ושיתפה בפוסט מדם ליבה על הזמן שחלף, כ-18 מאז שאחיה, צחי פולק ז”ל נהרג בתאונת עבודה טרגית כאשר נמחץ למוות מתחת לשיש.

 

פולק העלתה פוסט עוצמתי בפני עוקביה ושיתפה: “כעסתי שעזבת. אני מודה. כעסתי על אלוהים, על העולם וגם עליך אחי. נחרדתי מהמחשבה על לחיות חיים שלמים בלעדיך. בדיוק היום לפני 18 שנה הרגשתי שהקרקע נשמטת מתחת לרגלי. מהאור נשאר לי חושך. פחדתי, כל כך פחדתי. איזה כאב לב ספגתי בלאבד אותך”.

 

“רק אלוהים יודע כמה כאב לי. הכאב הכי גדול שחוויתי בחיי. היום אני לא כועסת עליך, אני יודעת שזה לא היה בשליטתך. שאתה תעזוב אותי? אתה תעזוב את עצמך ואת כולם- רק לא אותי. היה בנינו חיבור קסום וזה למה האהבה שלנו גם היום חוצה עולמות. אני מוקירה עליך, על כל מי שהיית ועל כל מה שאתה עדיין. היית האדם הכי טוב שהכרתי, גבר שהוא אחד למיליון”.

שרית פולק חושפת את הכאב: "כעסתי שעזבת, אני מודה"

כמה אהבת את החיים, כמה אהבת לצחוק, כמה אהבת מוזיקה- לצרוח את השירים ברכב, כמה אהבת אנשים. תמיד היית חושב על כולם ורק לבסוף על עצמך. כמה נתינה, כמה טוהר ואיזה לב רחב היה לך. אלוהים באמת לוקח את הטובים”.

 

“דדי אמר לי שמיום ליום אני מזכירה לו אותך, הלוואי ואתה גאה בי. אני מרגישה שאני קצת אני כי אתה כבר לא. אמא ואבא כואבים אותך, נושמים אותך, מתגעגעים אליך. וכואב לי, איך הפכת מהאדם הכי חי להכי מת? ואיזו מנגינה עצובה יש כאן בלעדיך. אחי הכי שלי בעולם, אני אוהבת אותך. אני מתגעגעת אליך. תמשיך לכוון אותי, תמשיך לסמן לי, תמשיך לשמור עלי לשלוח לי יונה לבנה בדיוק בזמן הנכון, להרעיד את השמיים כשרע לי ולעשות את הכול לטובתי גם אם אני לא מבינה את זה מיד”.

שרית פולק חושפת את הכאב: "כעסתי שעזבת, אני מודה"
מתוך האינסטגרם של שרית פולק.

בסטורי נוסף הוסיפה פולק כאשר היא חובקת את השמיכה של אחיה: “אחרי שהלכת, אם הייתי עצובה(מכל סיבה שהיא) הייתי נכנסת לחדר שלך, מניחה את הראש על הכרית שלך, מחבקת את המשיכה שלך ומדמיינת שאתה מחבק אותי עם הכתפיים הרחבות שלך. כאלה שיכלו להחזיק אותי ולהציל אותי מכל הרע בעולם”.

 

“הנה אני בת 32, ועדיין מדמיינת שאתה עוטף אותי בחיבוק ענק. כזה שרק אח גדול יכול לתת לאחות קטנה. אני אדם כל כך מואר ושמח ביום יום אבל באזכרה אני על אדים. אז סליחה שהתוכן שלי היה כבד. בכל יום אחר אני שמחה על זה הוא קיים, היום אני עצובה על זה שלקחו לי אותו. אתאפס מחר”.

שרית פולק חושפת את הכאב: "כעסתי שעזבת, אני מודה"
מתוך הסטורי של שרית פולק באינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אן
אן
1 חודשים

מהממת! שליבך תמיד יהיה שמח 😍

רונה
רונה
1 חודשים

כמה כאב. הלוואי ותהיי מאושרת כל חייך. את ראויה לזה.