חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
כוכב הריאלטי נגד רונה לי שמעון: "יא סחבה, שני מטר של כיעור ורפש"

כוכב הריאלטי נגד רונה לי שמעון: “יא סחבה, שני מטר של כיעור ורפש”

השמועה אומרת...

שופטת הריאלטי והשחקנית שיצאה בביקורת חריפה כנגד ראש הממשלה אמש בלי יותר מדי פילטרים, זכתה לשלל תגובות ברשת – חלקם קשות במיוחד, מי הסלבס שבחרו לצאת עליה?

שתפו

רונה לי שמעון יצאה אתמול במסר פוליטי חד משמעי כנגד ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו. הדבר הוביל לסערת ענק, במיוחד לאור הדברים הקשים שהחליטה לשתף בצל ימי המלחמה הקשים.

 

בין הדברים שטענה מול עוקביה: “בושה! ממשלה שהיא בושה. מבסיס הפירמידה ועל למעלה. איך הוא מכר אותנו. איזה עלבון. בשביל כיסא. בשביל כוח. בשביל לא לשבת בכלא. המיסים יעלו. אנחנו נמשיך לשלם, הם ימשיכו לקחת בתקווה שלא יהיה לנו כוח למרוד כנגד הביזוי הזה – ממשלת בושה!”.

כוכב הריאלטי נגד רונה לי שמעון: "יא סחבה, שני מטר של כיעור ורפש"
מתוך האינסטגרם של רונה לי שמעון.

דבריה של רונה לי שמעון עלו בשלל מדורי הרכילות ויצרו שיח קרבי במיוחד בין הגולשים שתומכים בדבריה לעומת אלה שפחות. בין המפורסמים שהחליטו לצאת עליה בביקורת חריפה ואף באופן אישי היה יוצא “האח הגדול”, ברק אדרי שהגיב לה:

 

“שני מטר של כיעור ורפש את. שחקנית מגעילה ועלובה. ניחא היית יודעת לשחק… זה כמו שאת מכרת כמה דברים בשביל תפקיד בפאודה… נכון מאמי ? אז עדיף לך לשבת בשקט יא סחבה”.

כוכב הריאלטי נגד רונה לי שמעון: "יא סחבה, שני מטר של כיעור ורפש"
ברק אדרי. צילום: אינסטגרם

גם יוצא “הישרדות” נתי שדה לא שתק והגיב בשרשור: “עוד טיפשה שמבינה מה צריך לומר כדי לקבל תמונה אצל גיא פינס…בועה מנותקת כולכם”. יוצא “חתונמי” יוגב אלקיים השיב גם הוא בביקורת וכתב: “נו באמת? גם לך אני צריך להזכיר מה עידן מסר לכם מעזה!?!?”.

 

כוכב “האח הגדול”, דודו כהן מעפולה הצטרף גם הוא לחגיגות והביקורת וכתב לרונה: “תתפוצצי בשקט י’מפלגת י’אישה רעה. איזה דמות את? לא של אחדות, לא של כלום. לא מודל לחיקוי לכלום. תישארי בריקודי בלט שלך והיידה שרית פולאק”.

כוכב הריאלטי נגד רונה לי שמעון: "יא סחבה, שני מטר של כיעור ורפש"
הסטורי שעורר סערה בסטורי של רונה לי שמעון.

Subscribe
Notify of
guest
46 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אורחת
אורחת
1 חודשים

נו ברק אדרי, לא לימדו אותך שכל אחד רשאי להביע את דעתו ו/או עמדתו גם אם היא שונה מדעתך? תמיד היה לך פה מלוכלך. בגלל אנשים כמוך נוצר הפילוג והקרע בעם. רמה גבוהה של התבטאות. יופי לך, תפסת עוד דקת תהילה. תתבייש

שי
שי
1 חודשים

כמה מפתיע שכל הזבל האנושי של הריאלטי לא מסוגל להתמודד עם ביקורת של אדם אחר וישר פותחים את הג’ורה שלהם ,היא הציגה עובדות שכל הכסף במקום שילך למלחמה ולמילומאניקים הולך לישיבות,כל הביביסטים יכולים לקלל עד מחר,הם הכי צבועים,כי אם ה 7 לאוקטובר היה קורה אצל ראש ממשלה אחר הם מזמן היו קוראים לו להתפטר,סמרטו

ענת
ענת
1 חודשים

אפשר לענות לה על הדברים שלה מבלי לרדת לרמת דיבור כזה