חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הציץ המציץ: יוצאת האח הגדול חשפה וחטפה אש מהגולשים

הציץ המציץ: יוצאת האח הגדול חשפה וחטפה אש מהגולשים

השמועה אומרת...

מתמודדת העונה החולפת של הריאלטי האהוב הצליחה לעורר זעם רב בקרב הגולשים, וזאת לאחר שהעלתה תמונה חשופה במיוחד. אך היא ממש לא נשארה חייבת והשיבה למבקרים.

שתפו

מי שעוררה לא מעט פרובוקציות עוד כשכיכבה בין כותלי הבית הסגור והמפורסם במדינה, יובל לוי. הצליחה לעורר שוב לא מעט תגובות כעוסות ועצבניות במיוחד, וזאת לאחר שהעלתה מספר תמונות חושפניות במיוחד.

 

באחת התמונות היא אף נראתה עם בגד עליון שחושף בשקיפות את גופה ואיבריה הצנועים. וכמובן, שזה לא עבר בשתיקה. ולצד מספר תגובות מפרגנות על האומץ והחלק האמנותי, הגיעו גם התגובות הקוטלות.

הציץ המציץ: יוצאת האח הגדול חשפה וחטפה אש מהגולשים
צילום: אינסטגרם

אחת הגולשות כתבה ללוי: “חבל שנשים שקצת התפרסמו וקצת קיבלו כוח מסכימות לעצמם לעלות תמונות בצורה הזו. לכי תלמדי כבוד של אישה מהו??? עזבי צניעות, מינימום כבוד”.

 

גולשת אחרת החליטה ללכת רחוק יותר וכתבה לה: “מזעזעת וכל מילה נוספת מיותרת. לכי תלמדי כבוד של אישה מהו? ואל תבכי על כל בחורה שנייה שנאנסת. כי רק בגלל נשים כמוך שמבחינתי להעלות תמונות כאלה, מכפישות את הגוף!”.

לוי לא נותרה אדישה והגיבה לאותן טענות הגולשת: “רגע רגע אני רוצה להבין.. אז את בעצם אומרת שנשים נאנסות בגלל מה שהן לובשות? את מודעת לזה שזו האשמת קורבן? לשים אונס בקונטקסט זה כמו להצדיק את האונס של כל סוג של אשה בהתאם לאמונות שלך”.

 

והוסיפה: “בדיוק כמו מה שהעולם ומר על זוועות שקרו בשביעי לאוקטובר ומצדיק אותן. פעם זה רק בגלל שהיא יהודייה או כי רואים בה ככבושת ומצדיקים את זה, ופעם זה בגלל מה שהיא לובשת, ובפעם זה בגלל שהיא שתתה אלכוהול ולמה היא שתתה”.

 

וסיכמה: “זה אף פעם לא החברה שמצדיקה את זה, זה משום מה חוזר להיות אשמת האשה. זו האשמת קורבן”.

הציץ המציץ: יוצאת האח הגדול חשפה וחטפה אש מהגולשים
יובל לוי בתגובה לביקורות בסטורי.

Subscribe
Notify of
guest
14 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דני
דני
1 חודשים

יובל ממש צודקת כל הזמן מאשימים את האחר שלא עוצר את עצמו מעשיית מעשים פלילים או פחע. האשה יכולה להתנהג ולהתלבש כפי שהיא רוצה ולא בגלל זה היא תאנס. קצת פרופורציות
נכון שאנחנו מדינה שמרנית אבל תעצרו ומהר . הייתם נותנים לזה לעבור וכך ההתייחסות שתבוא עוד מעט לא היתה רבה.

ישראל
ישראל
1 חודשים

לא מבין מה אנשים מתלהבים ממנה, לא הייתי לוקח אותה למיטה שלי בשום שלב, יש כמוה על המשקל בתל אביב. ועוד אחת עם שערות מתחת לבית השחי, איזה צרה

Shir
Shir
1 חודשים

צניעות כמובן, אינה קשורה לצימצום עצמי, אלה להסתרה של דבר יפה ומוערך, כדי לתת אותו רק למי שראוי לו.