חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
שניר בורגיל במסר חד לליאל קוצרי: "שכחתי מקיומך, כמה בדיחה אפשר להיות?"

שניר בורגיל במסר חד לליאל קוצרי: “שכחתי מקיומך, כמה בדיחה אפשר להיות?”

השמועה אומרת...

היחסים המתוחים בין מתמודדי “האח הגדול”, שניר בורגיל וליאל קוצרי עולים מדרגה נוספת. והפעם בעקבות סרטון ויראלי שעלה ברשתות החברתיות בכיכובים של קוצרי ויובל מעתוק.

שתפו

סיבוב נוסף של התנגחויות ברשתות החברתיות בין יוצאי “האח הגדול”, שעוד מאז יציאתם מהבית המפורסם – הקשר ביניהם הסתיים בטונים פחות חברותיים בלשון המעטה. והפעם? ליאל העלה שוב את שמו שניר בקונוטציה שלילית, וזה ממש לא עבר בשתיקה.

 

ליאל קוצרי ויובל מעתוק עלו ל”חידון החברות” בעמוד האינסטגרם של “ישראל בידור”. שם תויגו בין היתר בתור החברים הכי טובים שיצאו מבית האח. במהלך השאלון, נשאלו השניים: “מי הדייר שליאל הכי פחות אהב?”.

שניר בורגיל במסר חד לליאל קוצרי: "שכחתי מקיומך, כמה בדיחה אפשר להיות?"
הסרטון שעורר סערה. מתוך האינסטגרם של ישראל בידור.

התשובות בחשיפה אינן היו תואמות. מעתוק הייתה בטוחה שמדובר בסתיו ושי – אך ליאל חשף את שמם של הזוג המאורס: שי עופרי ושניר בורגיל. ליאל הגיב לתשובתה השגויה של מעתוק: “מה?? אני מזועזע”.

 

שניר לא נותר אדיש גם הפעם למה שהרגיש לחלק ממעריציו בתגובות כ”רכיבה על גבו”. והחליט לצאת במסר חריף משלו לליאל כבר בשרשור הפוסט המדובר: “עוד קצת זה יעבור לך, אני לצורך העניין שכחתי מקיומך”.

שניר בורגיל במסר חד לליאל קוצרי: "שכחתי מקיומך, כמה בדיחה אפשר להיות?"
מתוך הסטורי של שניר בורגיל באינסטגרם.

אך זה ממש לא נגמר שם. בורגיל החליט לפתוח פינת שאלות ותשובות עם עוקביו בטיימינג שחפף לסרטון המדובר – וכמובן שהחליט להתייחס לאחת משאלות המעריצים: “מה אתה חושב על מה שליאל אמר?”.

 

גם הפעם שניר לא נותר חייב והשיב באופן חד משמעי: “אני חושב שכבר כולנו יודעים שכל פעם שהוא יורד קצת מהכותרות, הוא מזכיר את השם שלנו כדי להיות טיפה מעניין”.

 

וסיכם את הנושא בלי לסנן את מה שהוא חושב באמת: “השיא זה הסטורי שהוא מעלה עכשיו כשהוא מבקש מהעוקבים שלו להגיב לנו. כמה בדיחה אפשר להיות?”.

שניר בורגיל במסר חד לליאל קוצרי: "שכחתי מקיומך, כמה בדיחה אפשר להיות?"
שניר בורגיל נגד ליאל קוצרי. צילום: אינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
114 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
טובה
טובה
1 חודשים

מה יש לשנוא אותם?
בגלל ששי העמידה אותך להדחה רבת עם שניהם
שי לא הגיעה בסוף לגמר ואתה כן הגעת
אז יאללה תשחרר מהם
גם אם אתה חושב ששי לא הייתה בסדר היא הרי הודחה לפני הגמר
אז מה אתה רוצה מהם ובפרט משניר שבאמת לא עשה לך כלום

מירי
מירי
1 חודשים

שניר צודק אבל לאואור מצבו הנפשי הלא יציב אולי היה כדאי לא להתיחס אליו הוא נתפל כל פעם למישהו אחר אכשיו שניר על הפה שלו ויובל בסוף תשלם על הידידות איתו

פנינה
פנינה
1 חודשים

ליאל מאשים את שי ושניר בניתוק של ספיר ואברהם ממנו. אבל האמת היא שזה הדבר הכי טוב שהם יכלו לעשות – הוא בן אדם מלא רעל ונשמה לא טובה ולא חיובית . בן אדם קטן וקנאי. שומר נפשו ירחק
שמחה שהם התרחקו ממנו , הוא סתם נדחף להם לזוגיות עם העצות הדביליות שלו בתוך אחד שמעולם לא חווה זוגיות רצינית