חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
עומר אדם חושף בהתרגשות: "התחלתי לבכות, התפרקתי אחרי הרבה זמן"

עומר אדם חושף בהתרגשות: “התחלתי לבכות, התפרקתי אחרי הרבה זמן”

השמועה אומרת...

הזמר האהוב שהתגייס לא מעט למען כוחותינו קיבל פרס משמעותי במיוחד אתמול בערב ולא יכל לעצור את פרץ ההתרגשות בשיתוף התהליך מול עוקביו.

שתפו

אחד הזמרים המוערכים ביותר בתעשייה, עומר אדם – זכה לקבל אמש את פרס יקיר העורף ואות “גיבור העורף” מההסתדרות הציונית. וזאת לאחר התגייסות ראויה לשבח למען כוחות הביטחון במהלך תקופת הלחימה.

 

אדם החליט לשתף את עוקביו ברגשותיו העצומים וגם בתהליך שעבר בתקופה הזו: “תודה לכם, חברים יקרים, אתמול בערב קיבלתי את פרס יקיר העורף מההסתדרות הציונית ואני רוצה להגיד כמה תודות”.

עומר אדם חושף בהתרגשות: "התחלתי לבכות, התפרקתי אחרי הרבה זמן"

“אבל רגע לפני זה אני רוצה לשתף אתכם ברגע פרטי – הרגע שבו קיבלתי את ההודעה על הזכייה, שלחתי הודעה לאמא ואבא שלי ולא אשקר אבל התחלתי לבכות. התפרקתי אחרי הרבה זמן. זה היה בכי של צער על המלחמה הזו, אבל גם של התרגשות, גאווה ותודה. הפרס הזה לא שלי בלבד”.

 

“הוא שייך לכל אלפי המתנדבים שהגיעו כל יום, תחת כל תנאי מזג אוויר, עם או בלי אזעקות לתת יד בחמ’ל שפתחנו. הפרס הזה שייך לאלה שעזרו לנו להגיע לכל פינה בארץ, ממטולה ועד אילת, לכל החברות, רשתות מזון, אנשי עסקים ויחידים, נהגים ומתנדבים רבים שהצטרפו אלינו. כולנו התאחדנו במטרה אחת – לעשות טוב, לתת מעצמנו למען העם שלנו”.

עומר אדם חושף בהתרגשות: "התחלתי לבכות, התפרקתי אחרי הרבה זמן"

“כשפרצה המלחמה החלטתי שאני חייב לתרום, לעשות משהו משמעותי כמו רבים אחרים אז חייגתי לשותף החסדים שלי נועם נזרי ויחד פתחנו את החמ’ל בחצר של סבא שלי, מתוך תקווה לסייע ולתמוך בכל דרך אפשרית. בהתחלה, היינו רק כמה אנשים בודדים ולא באמת ידענו מאיפה להתחיל, אבל כשאתה עוסק בטוב, הדברים פשוט קורים”.

“אנשים פשוט נרתמו והתחילו להגיע ואיתם גם התרומות ודיוק הצרכים והמשימות. הפכנו את החמ’ל למוקד פעילות ללא הפסקה למען חיילים, מפונים, מחוסרי דיור, הסעות ועוד. החמ’ל שנפתח ב8 לאוקטובר הפך למקום שבו כל אחד יכול לתרום, לעזור, להיות חלק ממשהו גדול יותר”.

 

“כל מתנדב, כל תרומה, כל יוזמה – הכל סייע להביא אור ותקווה בתקופה הקשה והמאתגרת הזאת בהמשך זיהינו צורך אמיתי שבא מהשטח של חיילות וחיילים שיוצאים הביתה אחרי ימים ארוכים לאפטר קצר וממש מתקשים להגיע הביתה, אז יצרתי קשר עם מארק און חברי מנכ’ל גט טקסי וביחד איתו הרמנו את חמל המוניות שבעזרת תורמים ענקיים ובעזרתכם הצלחנו להחזיק מעמד שבועות רבים ולהביא אלפים של חיילים עד לפתח הבית שלהם בכל נקודה בארץ”.

עומר אדם חושף בהתרגשות: "התחלתי לבכות, התפרקתי אחרי הרבה זמן"

 

“אני חייב תודה מיוחדת לצוות הניהול בהתנדבות של החמ’ל, שהפכו כל יום למשימה מוצלחת ויעילה – ולסבא שלי שהגיע כל בוקר ראשון ויצא בלילה אחרון – אתם, שאר המתנדבים הרבים, הצוות שלצידי והמשפחה, כולכם שחקני נשמה ענקיים”.

 

“וכמובן, תודה אישית למרים פרץ, שהעניקה לי את הפרס, את אשה מעוררת השראה והיה לי כבוד עצום לקבל ממך את ההודעה ואת הפרס עצמו. מאחל לכולנו שלא רק בתקופות קשות כאלה נזכור את הערך האמיתי של האחדות והחיבור בינינו, כי הכוח של עם ישראל בא לידי ביטוי ביכולת שלנו לעמוד יחד, לתמוך אחד בשני, ולעשות טוב.”

Subscribe
Notify of
guest
6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אלון
אלון
30 ימים

תודה לך נשמה טובה, בהערכה רבה, מי יתן ויהיה לעם ישראל ,ימים שקטים ויפים יותר.

סימה
סימה
30 ימים

עומר נסיך🙏🙏🙏🙏🙏

מזרחי. סילבי
מזרחי. סילבי
29 ימים

אין. עליך. עומר