חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

דניאל גרינברג מעלה הילוך: “לא אשתוק ולא אתן שאף אחד יחריב לי”

השמועה אומרת...

אחרי שמועות ופרסומים שעלו בשבוע האחרון ובגנם, אייל גולן ודניאל גרינרג נמצאים במשבר ביחסים. גרינברג החליטה לבוא בחשבון עם מי שהעלה את הידיעה כפרסום ראשון ולסגור את הפינה סופית.

שתפו

לפני כשבוע בדיוק, העיתונאי ערן סויסה העלה פוסט ובו נכתב כי זוג הגרושים המתקמבק, אייל גולן ודניאל גרינברג החליטו להיפרד שוב. וזאת על פי מקורבים לשניים שתארו כי הם נמצאים לאחרונה במשבר ביחסים.

 

נראה שאותו פרסום שהתגלגל למדורי הרכילות כמו אש בשדה קוצים, גרר רצף של תגובות גם מצידם של גולן וגרינברג. דניאל הכחישה זאת בתוקף והעלתה סדרת סטוריז לצד בן זוגה וכתבה: “אוהבת אותך באש ובמים, שימשיכו לדבר”. אך הסאגה לא ממש נגמרה שם.

דניאל גרינברג מעלה הילוך: "לא אשתוק ולא אתן שאף אחד יחריב לי"
צילום: אינסטגרם

אייל גולן ודניאל גרינברג העלו היום סרטון זוגי ובו הם שרים יחדיו את שירו של איתי לוי “אין לי מקום אחר” והציגו זוגיות צמודה במיוחד לצד הסולחה המתחדשת בין גולן לבין לוי אחרי נתק ארוך שנים ביניהם.

 

גרינברג אף השיבה לסוגיה כאשר נשאלה “מה הסיפור של ערן סויסה?” והגיבה: “אין סיפור, זאת העבודה שלו. כבן אדם אני מאוד אוהבת את ערן והוא נשמה טובה, המקצוע הזה לפעמים גורם לחריגה מחשבתית וקצת פוגע באנושיות”.

 

אך הוסיפה מיד לאחר מכן: “אבל שוב, זה המקצוע, וכל אדם רשאי לבחור את המקצוע שלו. אני פשוט אוהבת את הבית והמשפחה שלי קצת הרבה יותר מכל אדם או דבר אחר”.

דניאל גרינברג מעלה הילוך: "לא אשתוק ולא אתן שאף אחד יחריב לי"
צילום: אינסטגרם

“כך שלא משנה מה ומי ולמה, בכל הקשור לבית מקדש שלי אני לא אשתוק ולא אתן שאף אחד יחריב לי אותו, או ינסה להחריב או אפילו סתם ינסה להיכנס. אז כפי שהבנתן באמת, הכל טוב בדיוק כפי שציינתי, מאחורינו”.

דניאל גרינברג מעלה הילוך: "לא אשתוק ולא אתן שאף אחד יחריב לי"
דניאל גרינברג נותנת הסברים לעוקביה. צילום: אינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שקשוק
שקשוק
24 ימים

רוצה עוד דירה? עוד מיליון? עוד ילד?

אנונימית
אנונימית
24 ימים

עד שחשבון הבנק יתמלא שוב

רונעלי
רונעלי
23 ימים

היא לא רוצה כלום היא פשוט מאוהבת באדם כזה מושלם ככה זה כשאוהבים 😈😂