חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
פרסום ראשון: הנתק המחודש בין שניר לספיר בורגיל נחשף

פרסום ראשון: הנתק המחודש בין שניר לספיר בורגיל נחשף

צילום: רן יחזקאל

השמועה אומרת...

האחים המפורסמים מבית “האח הגדול” הצליחו לרגש רבים מהצופים בעקבות הסולחה ביניהם במהלך התוכנית לאחר תקופה ארוכה של נתק. אך מתברר עכשיו שאותו חיבור מחדש לא שרד.

שתפו

מעל לחצי שנה חלפה לה מאז שהאחים לבית משפחת בורגיל, ספיר ושניר, השלימו בבית המפורסם. וזאת לאחר שהשניים לא דיברו האחד עם השנייה במשך תקופה של לא פחות משבעה חודשים קודם לכן.

 

מאז היציאה מהבית המפורסם, האחים התמקדו בעיקר בפן הזוגי ובמערכות היחסים שנוצרו במהלך התוכנית. שניר בורגיל ושי עופרי בלתי נפרדים וצפויים להתחתן בחודש מרץ הקרוב. וגם מגזרת ספיר, הזוגיות עם אברהם רק הולכת ומתחזקת.

 

ומנגד בין האחים עצמם, דברים פחות חיוביים החלו לצוץ לאחרונה בתקשורת לרבות ידיעות על הברזות מאירועים משפחתיים משותפים לרבות חנוכת ביתם החדש של ספיר ואברהם בבאר שבע, ושמועות על נתק מתחדש שתחילה הוכחשו.

מוקדם יותר היום נחשף כי שניר וספיר בורגיל הגיעו למצב שממנו חששו רבים. שניר החליט להוריד עוקב לאחותו ספיר בורגיל ברשת האינסטגרם. דבר שחתם אצל רבים שמדובר בנתק מתחדש, אז החלטנו לשאול את ספיר מה בדיוק קרה שם.

 

מדוע הורדתם עוקב את ואחיך?

ספיר: “אני לא הורדתי, זה הוא שבחר להוריד.. מתוך כבוד אליו אני שותקת.. אני מתעסקת בעשייה שלי בבן זוג שלי ובחיים שלי.. תראו מה קורה במדינה למען השם! אנשים מאבדים את האחים שלהם, המשפחה שלהם. במקום להתעסק בביחד רק נוצרת הסלמה”.

פרסום ראשון: הנתק המחודש בין שניר לספיר בורגיל נחשף
ספיר ושניר בבית “האח הגדול”.

ספיר הוסיפה ושפכה אור על המקרה: “אני מהצד שלי הזמנתי לבית, שלחתי הודעות בלי סוף ,ניסיתי לעשות ה-כ-ל! בסוף זה בחירה שלהם. הייתי שמחה לשבת לשיחה עם אחי אבל לא הכל תלוי בי”.

 

Subscribe
Notify of
guest
359 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
מיכל
23 ימים

משפחה מעל הכל… עצוב ששניר נגרר…

רות
רות
23 ימים

בסוף שניר ימצא את עצמו גם בלי אחותו וגם בלי שי כי ככל הנראה הנישואין האילו יחזיקו מעמד כמו הקשר שלו עם ספיר….

שי קוסקוסבורגיל
שי קוסקוסבורגיל
23 ימים

ממש ליבי נוגע אל ספיר
איפה האחוות אחים ?
אני לא הייתי מסתדרת עם אח כזה ,
ממש התעללות . והגיסה לעתיד ? בכלל….
אין עלייה בעולם ! המלכה !

נ״ב : רק המייבן שלה עוזר ..