חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
החטופה המשוחררת מייה שם במסר כואב: "לא פשוט לי"

החטופה המשוחררת מייה שם במסר כואב: “לא פשוט לי”

השמועה אומרת...

חודשיים חלפו להם מאז שהצעירה בת ה-21, מייה שם חזרה משבי חמאס לאחר שנחטפה לעזה במסיבה ברעים. היום היא החליטה לשתף שהפצע עוד רחוק מלהגליד.

שתפו

מייה שם נכנסה לליבו של עם ישראל כולו עוד בימים הראשונים של המלחמה. הופעתה בסרטון החטופים הראשון של החמאס נצרב בזיכרון הציבורי, ומאז חזרתה המשמחת מהשבי, כולם עוקבים לאחר כל צעד שלה בדריכות.

 

מייה החליטה לשתף היום סטורי אמיץ במיוחד עם מעל לרבע מיליון עוקביה ברשת האינסטגרם ובו חשפה את מצבה העדכני: “אני עדיין בשיקום, לא פשוט לי….” פתחה שם.

החטופה המשוחררת מייה שם במסר כואב: "לא פשוט לי"
מייה שם בהפקה שהרימה לחברתה לירון אהרון.

והוסיפה: “בתמונה אני עם מנדל, חבר טוב ולוחם אמיץ שהכרתי כאן. אין על צה’ל ואין על הלוחמים שלנו!!! כולנו מתפללים להחזרתם הביתה של כל החטופים עוד היום!”.

 

רק לפני כשישה ימים, ציינה מייה 55 ימים מאז שחרורה משבי חמאס בפוסט מרגש במיוחד: “110 יום למלחמה. בשבילי זו עוד נקודת ציון. 55 יום בשבי, 55 יום חופשייה. אבל אני עדיין שם, במחשבות, בתחושות, ברגשות ובנפש”.

החטופה המשוחררת מייה שם במסר כואב: "לא פשוט לי"
המסר שהעבירה שם לעוקביה היום.

“אני אמשיך להיות שם, אני אמשיך לזכור ולא לשכוח את מה שהיה שם כל חיי. אבל עכשיו חייבים להתרכז במה שפשוט חייב לקרות, יש 136 חטופים בעזה שהלכו כמוני למסיבה, שנחטפו מביתם, שנחטפו בעת שמירה על המולדת שלנו”.

 

“וחייבים להחזיר אותם! אין לנו זמן לבזבז, כל יום שם מרגיש כמו נצח. תחזירו את כולם הביתה עכשיו, זו החובה של כולנו, זה יכל להיות כל אחד מכם, זו הייתה אני.”

החטופה המשוחררת מייה שם במסר כואב: "לא פשוט לי"

Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עדנה
עדנה
1 חודשים

מיה אוהבים אותך כל כך הרבה אנשים, היי חזקה

רחל
רחל
1 חודשים

מייה תהיה חזקה ליבי יוצא אלייך כייל לי לראות אותך שמחה וצוחקת זה עושה לי טוב כשבכית בכיתי איתך אל תיתני לי לבכות בבקשה אוהבת אותך

יפעת
יפעת
28 ימים

איך אמרת את התשובה
כולו תמם