חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אביבית בר זוהר במסר חד משמעי: "הלב שלי פנוי לאהבה חדשה"

אביבית בר זוהר במסר חד משמעי: “הלב שלי פנוי לאהבה חדשה”

השמועה אומרת...

כוכבת “האח הגדול” ואושיית הרשת אביבית בר זוהר יוצאת לדרך חדשה שכוללת לא מעט תוכניות, מהגדלת החזה שהיא צפויה לעבור מחר ועד מציאת אהבה חדשה לאחר הפרידה הקשה מבן זוגה האחרון.

שתפו

אחרי תקופה לא קצרה שאביבית בר זוהר וקווין צרפתי נפרדו, ביטלו את האירוסין, חזרו, אך ללא הצלחה לאחר שהקשר הסתיים לו סופית. היא החליטה לשתף את עוקביה בדרך המטלטלת שעברה מאז, ואיך היא יוצאת היום כ-“אביבית במלוא הדרה”.

 

בר זוהר שיתפה את עוקביה בפוסט מלא האמוציות: “אני אשה, הנשיות שלי מתפרצת החוצה בכל המובנים… כמו כולן יש לי גם את המגרעות שלי ואני לומדת להכיר בהם לאט לאט… אבל היתרונות גוברים פי כמה על החסרונות שלי.. ועל ההישג הזה אני גאה!!”.

אביבית בר זוהר במסר חד משמעי: "הלב שלי פנוי לאהבה חדשה"
צילום: מתוך האינסטגרם של אביבית בר זוהר

“מאז הפרידה האחרונה שלי מבן זוגי עברתי ימים של עצב ושל בכי כמו כל אשה שנפרדת מהאהבה שלה… כל יום שעבר ניסיתי למצוא תשובות ולהבין את דרכו של בורא עולם… אבל קטונתי! לבורא עולם יש תוכניות משלו ואל לנו להתערב בהם… הייתי חלשה, כן מודה, חלשה נפשית, חלשה מנטלית בכל מובן הוחלשתי”.

 

“אבל אתמול משהו קרה.. קיבלתי זריקת התעוררות כזאת שאפשר רק לחלום עליה… ואז התמונה התבהרה.. פתאום החולשה נהפכה לחוזק.. העצבות נהפכה להבנה ממוקדת וישירה.. והחוסר הבנה הפך להבנה מוחלטת !! אתמול חזרתי להיות אביבית!!!”.

אביבית בר זוהר במסר חד משמעי: "הלב שלי פנוי לאהבה חדשה"
צילום: רפי דלויה

“שום דבר לא יכול לשבור אותי, לגרום לי לעצבות וחזרתי חזקה מתמיד!!! ועכשיו שחזרתי הלב שלי פנוי לאהבה חדשה כזאת שבוערת בעצמות, היכולת שלי להעצים אותכם גברה… ועכשיו אני הולכת לחזור להרצאות שלי חזקה מתמיד”.

 

בר זוהר סיכמה: “תבינו כשהייתי חלשה לא יכולתי לתת לכם כלום ועכשיו אתם תקבלו את אביבית במלוא הדרה .. עם המון הבנות ומסקנות משנות חיים… אז מי באה להרצאה הראשונה שלי מזה הרבה זמן !??? I am backkkkk”.

Subscribe
Notify of
guest
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ישראל
ישראל
1 חודשים

לא שווה יותר

שלו
שלו
1 חודשים

אני אשמח להכיר את אביבית בר זוהר

זורי
זורי
1 חודשים

אביבית את מספרת מלא סופרלטיבים על עצמך את בת 40 או יותר.
את כנראה לא יודעת להחזיק קשרים