חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
לגיטימי או מחריד? אליקו ובת הזוג במהלך שגרם לגולשים לתהות

לגיטימי או מחריד? אליקו ובת הזוג במהלך שגרם לגולשים לתהות

השמועה אומרת...

שדרן רדיו לב המדינה ובת זוגו הצעירה הגיעו כדי לקנות מוצרים לתינוק שבדרך, ברשת עלתה סוגיה מעניינת בנושא שהציפה לא מעט צדדים מפתיעים.

שתפו

יותר משנה חלפה לה מאז ששדרן הרדיו אליקו כהן נחשף לראשונה בזוגיות המפתיעה שלו מאז הגירושין לצד לירז ארז. הפרש הגילאים ביניהם של קרוב ל-28 שנים הצליח לעורר סערה בתקשורת, אך זה ממש לא עצר את השניים ולהפגין אהבה בכל דרך אפשרית.

 

 

השניים שהספיקו להיפרד, לחזור ואז גם להתארס ולהכריז על הריון נמצאים בימים אלו בחודשים המתקדמים ביותר של התהליך ונראה שזה גם הזמן הנכון בדיוק להגיע כדי לקנות עגלה ומוצרים לבייבי שבדרך.

לגיטימי או מחריד? אליקו ובת הזוג במהלך שגרם לגולשים לתהות
צילום: אינסטגרם

אליקו ולירז עלו בסרטון קידום לחנות מקס בייבי באור יהודה כאשר היא נצפתה בחודשי החורף הקרירים הללו בגופיה ובבטן חשופה במלוא הדרה, השניים בחרו עגלה ואליקו אף ציין: “לירז את בחרת את העגלה, עגלה מושלמת”.  לירז הסכימה והוסיפה: “עגלה הכי יפה”.

 

בעמוד האינסטגרם של התחקירן דניאל עמרם על פוסט בנושא שהעלה שאלה וביקורת בעניינם של הזוג שבקרוב יהפוך להורים: האם העניין לגיטימי או מחריד? התגובות כמובן לא איחרו לבוא.

לגיטימי או מחריד? אליקו ובת הזוג במהלך שגרם לגולשים לתהות
לירז ואליקו בפעולה. מתוך הסטורי של maxbaby.co.il

אחת הגולשות ביקרה: “לא הבנתי למה צריך להראות ת’בטן ההיריונית לכל העולם ואישתו!”. גולשת אחרת עקצה: “מה היא מוצאת בו חייבת להבין”.

 

גולש אחר התלוצץ: “חיכיתי שהם יסיימו ת’סרטון מהר שהיא לא תלד”.  ואילו מגיב אחר עקץ: “האם הם חסכו רק למוצרי תינוק? לבגדים עבודה לא היה כסף?”. לעומת זאת מגיבה אחרת יצאה על המבקרים וטענה: “יאלללה אנחנו ב2024 שכל אחד יעשה מה בז*ן שלו!!!”.

Subscribe
Notify of
guest
5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לולה
לולה
16 ימים

היה יותר יפה להצטלם בתחתונים. לפני שאתם קונים עגלה. קנה לה בגדים נורמליים מזכירה לך חודש פברואר. אתה המבוגר “אתה החכם” תחשוב במקומה עוד לא התבגרה.

גלית
גלית
15 ימים

לירז ארז את מהממת, אבל תלבשי חולצה, עליונית… קר בחוץ!! עכשיו שיא החורף!! תביני אין על צניעות בעולם! לבוש מכובד, ומכסה שמכבד אותך ואת הבריות. זה א’,ב’ . צניעות זה הכי יפה ופשוט !! עושה אותך מלכה ♥

חנה
חנה
15 ימים

כמה קינאה ושינאת חינם בחברה הישראלית 👎