חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
נופר מור פותחת בכנות: "אני מרגישה כאילו אני מרמה ואני לא במקום הזה"

נופר מור פותחת בכנות: “אני מרגישה כאילו אני מרמה ואני לא במקום הזה”

השמועה אומרת...

משפיענית הרשת וכוכבת הריאלטי החליטה להבהיר דבר חשוב במיוחד בפני עוקביה שהציפו אותה בהודעות בנוגע לשיתוף הפעולה שלה עם חברת מוצרי טיפוח שעמה הפסיקה לעבוד.

שתפו

נופר מור החליטה לצאת בסדרה של סטוריז שבהם הבהירה לעוקביה מדוע הפסיקה לעבוד עם חברת הטיפוח שהייתה מזוהה איתה תקופה לא קצרה: “הרגשתי שאם אני ממשיכה לעבוד איתם אפילו עוד חודש אחד ואני משתמשת במוצרים אחרים, אז אני יוצאת שקרנית”.

 

משפיענית הרשת שיתפה את עוקביה שדרשו ממנה קודי קופון לחברת הטיפוח “ארגניה” שעמה עבדה בשיתוף פעולה עד לאחרונה, שהיא הפסיקה לעבוד איתה והוסיפה: “אני חייבת להיות כנה ולספר לכן שאני וארגניה כבר לא עובדים ביחד, קיבלתי את ההחלטה הזאת כבר בסוף דצמבר”.

נופר מול פותחת בכנות: "אני מרגישה כאילו אני מרמה ואני לא במקום הזה"
מתוך הפוסט של נופר מור באינסטגרם.

והוסיפה: “אני אוהבת אותם ואני גם אוהבת את המוצרים. זה שאני הפסקתי לעבוד איתם לא אומר שהמוצרים לא טובים”. ולאחר מכן סיכמה: “אני מאמינה שאם דברים נעשים במרמה ושקרים, כל הכסף שבעולם לא שווה ואין בו ברכה”.

 

נופר הוסיפה וציינה לעוקביה למען הסר הספק: “תקשיבו כל הכסף שבעולם לא שווה את ההרגשה המגעילה הזאת, אני מרגישה כאילו אני מרמה ואני לא במקום הזה”.

נופר מול פותחת בכנות: "אני מרגישה כאילו אני מרמה ואני לא במקום הזה"
מתוך הסטורי של נופר מור באינסטגרם.

“וזה לא אומר, אין לי שת’פ אחר עם חברת מוצרי שיער, או איזשהו מוצר אחר, אין לי. אני באמת נטו הפסקתי לעבוד איתם כי באמת התחלתי להתנסות במוצרים אחרים והרגשתי שאני לא אהיה כנה אתכם אם אני אמשיך לפרסם אותם, אף על פי שאני משתמשת במוצרים אחרים”.

נופר מול פותחת בכנות: "אני מרגישה כאילו אני מרמה ואני לא במקום הזה"
מתוך הסטורי של נופר מור באינסטגרם.

Subscribe
Notify of
guest
1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נועה
נועה
15 ימים

הכי טוב להיות פליטת ריאליטי, גם אם היית נוראית. כשתצאי משם יכנו אותך “כוכבת” ותיקראי “משפיענית רשת”. תרוויחי המון כסף למרות שאת סתם מציגנ ףהמוצר ומישהו חושב שבגללך אחרות קונות. את לא צריכה ללמוד , לא להוציא תואר באונברסיטה. מספיק שאת פליטה.,,