חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
כוכבת הריאלטי נשברת: "קרסתי, הייתי חולה, לא היה לי טוב"

כוכבת הריאלטי נשברת: “קרסתי, הייתי חולה, לא היה לי טוב”

השמועה אומרת...

יוצאת “המירוץ למיליון” נעלמה מרדאר הרשתות החברתיות במשך תקופה ארוכה במיוחד. היום היא החליטה לשבור שתיקה עם פוסט עוצמתי במיוחד שחושף את הקריסה שחוותה.

שתפו

יותר מעשר שנים חלפו להם מאז שענהאל שמואלי נצפתה על מסך הטלוויזיה לצד בעלה עקיבא. מאז הפכה לאושיית רשת מצליחה עם בלוג פעיל ועשרות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

 

ענהאל שמרבה לשתף לא מעט מחייה הפרטים והזוגיים נעלמה באופן פתאומי לעוקביה המודאגים אשר הציפו אותה בשאלות ודאגות לשלומה, היום היא החליטה לחשוף את הסיבה הלא פשוטה לכך.

כוכבת הריאלטי נשברת: "קרסתי, הייתי חולה, לא היה לי טוב"

שמואל שיתפה את עוקביה: “התפרקתי, ולהגיד את זה פה זה הדבר הכי מאתגר, כל מי שמְרַצֶּה כמוני ויקרא את הפוסט הזה יבין משהו על עצמו. שנים על אוטומט מבלי לשים לב אני הגב של כולם, זה הרגל שפיתחתי מגיל קטן כדי לשרוד את העולם”.

 

“לפעמים הייתי גב כדי שירגישו שאני משמעותית ושצריכים אותי. ולפעמים הייתי גב של אחרים כי להם לא היה על מי להישען. לאורך השנים נותרתי מבלי היכולת הבסיסית והכי חשובה להיות הגב והמשענת של עצמי.  מ-7/10 שהכל מאז כל כך קיצוני, הכאב קיצוני, המשבר קיצוני והצורך להישען קיצוני, זה היכה בי. אני לא יודעת להישען”.

כוכבת הריאלטי נשברת: "קרסתי, הייתי חולה, לא היה לי טוב"
עקיבה וענהאל במירוץ למיליון

“כך על אוטומט מבלי לשים לב, הפכתי שוב לגב רק הפעם על גז ויותר חזק ,ללא מעצור ומשענת דעכתי ושקעתי עוד ועוד ועוד עד שהגוף קרס בדמוי ווירוס חזק. זה לא פוסט שבא להאשים את הנסיבות כי עבורי גם הוא מנגנון הגנה שמבריח אותי מעצמי. זה פוסט שרוצה לתת את הזכות לכאוב, להיפגע , לשמוח ולצחוק כי זה הצורך הפנימי והאמיתי לאותו הרגע. אנחנו חושבים שאנחנו חיים כי יצאנו עם חברה או סתם לחופשה”.

 

“אבל מבפנים מרגישים כל כך מיוסרים וכואבים שגם אם אנחנו מדחיקים את הכאב הוא מכרסם מבפנים וטורף לנו את כל התאים הטובים . אני עייפה מלהצדיק שרע לי במיליון תירוצים שיתקבלו בסימפטייה ובברכה. ואני גם עייפה מלהצדיק את זה שטוב לי במיליון הצגות שיתקבלו בהבנה. כמרצה אני רוצה להתאמן בלהגיד שרע או טוב מבלי לתבל את זה במלח ופלפל והעולם יתאמן לחבק את הצורך הפנימי הזה ככה, פשוט ככה”.

כוכבת הריאלטי נשברת: "קרסתי, הייתי חולה, לא היה לי טוב"
מתוך הסטורי של ענהאל שמואלי

“אל תרגישו רע שרע לכם, אל תפחדו שכואב לכם, שדעכתם, שהלכתם אחורה. אל תאשימו את עצמכם שטוב לכם, אל תסחבו את המצפון הזה. כי רק כשנחבק את מה שקורה לנו לטוב ולרע נוכל גם להשתחרר מכל מה שמכרסם אותנו. אל תשכחו, זה הסיפור שלנו ואם נמשיך על אוטומט מבלי לבחור בזה לשכנע אחרים מתי רע לנו או טוב לנו העולם יפסיק להאמין לנו, אבל בעיקר והכי חשוב אנחנו לא נאמין ונאבד את עצמנו. אז קרסתי, הייתי חולה, לא היה לי טוב. וזהו”.

Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עמר אסתר
עמר אסתר
14 ימים

תודה על השיתוף אני בדיוק עוברת תקופה כזאת ככילו שתארת את המצב שלי תודה לך

זורי
זורי
15 ימים

לא בחרנו לך מה תעשי בחיים את בחר בפרסום עשית את זה בכול הכוח. אנשים לומדים מתפרנסים את בחרת להתפרסם . בהצלחה לא מעניינת