חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אליאב טעטי חושף באומץ: "מישהי עם ילד, אפילו לא בחלום הבלהות שלי"

אליאב טעטי חושף באומץ: “מישהי עם ילד, אפילו לא בחלום הבלהות שלי”

השמועה אומרת...

יוצא “האח הגדול” החליט לשתף את רגשותיו באופן חשוף במיוחד לכבוד יום המשפחה שחל היום(שישי), כיצד הפך מרווק ניצחי לבן זוג אוהב במיוחד לצד הילד של בת הזוג.

שתפו

כוכבי הריאלטי והמאורסים הטריים, בר כהן ואליאב טעטי שאומנם דחו את חתונתם בשבוע, אך צפויים לעמוד מתחת לחופה בעוד כחודש וקצת. נמצאים בזוגיות חזקה ויציבה במיוחד כבר כשנה וחצי.

 

התא המשפחתי שנרקם מאז לצד בר ובנה ליאו הובילה את אליאב לשתף בסטורי אמיץ במיוחד על השינוי המשמעותי שעבר מאז שהיה רווק נצחי לטענתו:

 

“כשאתה ילד ובמיוחד הבכור, אתה חי ונושם את המשפחה שאליה נולדת… גדל לאט לאט, אמא ואבא שמפנקים, אחים שצוחקים יחד איתך ורבים איתך… ולזה אתה הורגלת”.

אליאב טעטי חושף לרגל יום המשפחה: "הייתי בטוח שאשאר הרווק הניצחי"
צילום: צילום מסך אינסטגרם.

“ואז מגיע היום שאתה מתחיל חשוב על איך תראה המשפחה שלך, ועובר יום, חודש, ושנה ולא קורה כלום, ואתה נשאר רווק. ואת האמת אספר לכם, אני הייתי בטוח שאשאר הרווק הניצחי, הייתי חי ומאושר ‘בלי כאב ראש'”.

 

ואז הוסיף: “ועוד בכלל לחשוב על מישהי עם ילד, אפילו לא בחלום הבלהות שלי. ואז מגיע בורא עולם ומסדר את הדברים איך שבא לו, ואתה מכיר מישהי עם ילד ומתאהב בה, ומתחיל להבין שעכשיו אתה חי ומאושר, כי זה לא באמת כאבי ראש”.

אליאב טעטי חושף לרגל יום המשפחה: "הייתי בטוח שאשאר הרווק הניצחי"
תלמיד חכם, אליאב וליאו בשיעור חשוב.

“פתאום כיף לי שצוחקים יחד, שישנים יחד, שבוכים יחד, וכן גם כשצועקים ורבים אחד על השני, ולבסוף כמובן משלימים. אז יש לי משפחה משלי. אני חי איתם ומטייל איתם, צוחק איתם, מאושר איתם”.

 

לבסוף סיכם את הברכה: “וברור שרב ומתווכח איתם, אבל יותר מכל אני אוהב אותם אהבת נפש. אז משפחה יקרה- או בשמכם, בר כהן וליאו, יום המשפחה שמח לנו”.

אליאב טעטי חושף לרגל יום המשפחה: "הייתי בטוח שאשאר הרווק הניצחי"
מתוך הסטורי של אליאב טעטי באינסטגרם.

Subscribe
Notify of
guest
11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעל
יעל
11 ימים

זוכרים איך תפסה אותו בחולצה באח הגדול כשלא רצה לדבר איתה.. תפסה ולא הרפתה.

מממ
מממ
12 ימים

אליאב ובר, אתם נראים יחד בצורה מדהימה וליאו רק מוסיף על היופי הזה. שיהיו לכם חיים מאושרים, טובים ובעיקר בריאים. הרבה מזל טוב

מירי
מירי
11 ימים

כל הכבוד לאלאב דווקא עכשיו שנישארו כל כך הרבה אלמנות לכתוב פוסט כזה שלהתחתן עם אשה עם ילד זה לא סוף העולם אוי לחפך ועל זה כל הכבוד לו הוא בטוח לא התכוון אבל זה יצא ככה ושיהיה להם מזל טוב והרבה שנים של אושר