חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
כוכב "האח הגדול" שמרבה לצאת נגד אושיות רשת כאלה ואחרות החליט לצאת הפעם

יוצא הריאלטי יוצא נגד יהונתן מרגי: “הבנו, אתה לא רואה בעיניים”

השמועה אומרת...

כוכב “האח הגדול” גיא איתן שמרבה לצאת נגד אושיות רשת כאלה ואחרות, החליט לשחרר הפעם שרשרת של עקיצות למוזיקאי יהונתן מרגי, ולא תנחשו למה.

שתפו

שמו של יוצא עונת “האח הגדול” האחרונה, גיא איתן עלה לא פעם בעת האחרונה כמי שנוהג לקחת כפרויקט אושיות מסוימות שפלטו דברים כאלו ואחרים בתקשורת, או אפילו לצאת למען עוולות חברתיות.

 

רק לאחרונה גייס סכום של קרוב ל-90 אלף ש”ח עבור האמא שבתה סורבה להיות מוזמנת למסיבת יום ההולדת של חברתה לכיתה מסיבות כספיות. אך לבסוף ההליך נעצר כאשר עלו טענות בחשד להונאה משיחת הוואטסאפ הויראלית שטלטלה את הרשת.

 

איתן החליט לצאת הפעם נגד המוזיקאי יהונתן מרגי, שנמצא בימים אלו בזוגיות עם אנה זק. לאחר שנודע כי האקס של זק, רועי סנדלר, הוריד לה עוקב לאחר שהתפרסמה התמונה הזוגית הראשונה של השניים ברשתות, מרגי הגיב:

כוכב "האח הגדול" שמרבה לצאת נגד אושיות רשת כאלה ואחרות החליט לצאת הפעם
אנה זק ויהונתן מרגי. צילום: אינסטגרם

“הורדת עוקב, לא הורדת עוקב זה לא משהו שאני בדרך כלל יהונתן עוסק בו. לא מוצא את עצמי מוריד עוקב או עושה עוקבים בגלל מערכות יחסים או משהו כזה. בסוף כל עוד כולם טוב להם, אני חושב שהכל בסדר. אני מקווה שאצלו זה המצב. אני יודע שאצלי ואצל אנה זה המצב”.

 

איתן חשף כי הוא חבר טוב של סנדלר ומקורב למשפחתו והחליט להשיג את מספר הטלפון של מרגי כדי לשגר אליו את הודעות הוואטסאפ העוקצניות המפורסמות שלו. בין הדברים שהטיח במרגי:

 

“אל תשגע אותי שקוראים לך יהונתן! חשבתי מרגי על השם מרגרט. אני בדרך כלל לא נכנס לפינות שלי אבל עכשיו אני מוכרח”. בהמשך טען: “שומע? בנוגע לרועי סנדלר, הבנו אתה לא רואה בעיניים. אחרת איך עיניים רואות מתלבשות ככה?”.

כוכב "האח הגדול" שמרבה לצאת נגד אושיות רשת כאלה ואחרות החליט לצאת הפעם

איתן המשיך: “לקחת לו את הבת זוג, זה כבר לא תקין. זה כמו שאני אצא עם נטע אלחמיסטר, נראה לך הגיוני? אבל עכשיו להתראיין עליו? וואי אפילו אני שאני רשע, זה כואב לי לראות את זה”.

 

“עכשיו מרגי, או יהונתן, תבחר שם ונרוץ עליו עד סוף הקריירה. החיים קלים זה אתה מסבך לנו אותם. תעשה טובה, תפסיק להתראיין עליו זה אח שלי הקטן. אגב הוא הוציא שיר חדש, תעשה טובה אני שולח לך קישור תעלה בסטורי ותתייג את אנה, יהיה מצחיק”.

Subscribe
Notify of
guest
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירב
מירב
2 חודשים

גיא איתן חייב טיפול

זיו
זיו
2 חודשים

מה אכפת לך גיא???? מה אתה מתערב?! שאלו אותו שאלה והוא ענה. תתעסק בחיים שלך

טניה
טניה
2 חודשים

אחלה מרגי ! (: