חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
שניר בורגיל פותח הכל על ספיר: "אשתי לעתיד נמצאת בפה שלה בכל זמן נתון"

שניר בורגיל פותח הכל על ספיר: “אשתי לעתיד נמצאת בפה שלה בכל זמן נתון”

צילום: רן יחזקאל

השמועה אומרת...

הדרמה המשולשת בין האחים בורגיל ושי עופרי ממשיכה להכות גלים גם הבוקר. והפעם, תורו של שניר לפתוח הכל בסטורי מנומק שבו חשף על מה הוא כועס ומה הוא כבר לא מסוגל לספוג בהקשר של אחותו.

שתפו

יממה מאוד טעונה בגזרתם של זוג יוצאי “האח הגדול”, שי לי עופרי ושניר בורגיל. וזאת לאחר שהחליטו להגיב בחריפות לאור הדברים שספיר בורגיל טענה מול עוקביה, והחשיפה כי אחיה ביקש באופן מפורש שלא תגיע לחתונה שלו ושל שי.

 

שניר בורגיל החליטה שהוא לא מוכן לשתוק יותר, ואחרי לילה מאוד טעון ברשתות החברתיות ומדורי הרכילות שעשו מטעמים מהתגובות שלו ושל שי בהקשר לתגובתם לדבריה של ספיר, הוא החליט לפתוח את הכל.

שניר בורגיל פותח הכל על ספיר: "אשתי לעתיד נמצאת בפה שלה בכל זמן נתון"

בין הדברים שציין שניר לגבי תגובתו אמש: “נשאלתי אם אני מתחרט שהגבתי. מצד אחד כן, כועס על עצמי שנגררתי אחריה למקום ולרמה הכי נמוכה שיש, בטח לאור המצב המדיני – התעסקתי בחרא”.

 

“מצד שני, יש גבול גם לספיגה שלי. בכל פעם שיש לה תחושה שהיא לא מספיק בכותרות, היא פותחת מצלמה והופכת אותי לשק החבטות שלה. מכיוון שהכל מוח ברשת עובדתית עד שחסמתי אותה, לא ניהלתי שום שיח ציבורי עליה ובכל ראיון מהגמר השתדלתי לכבד את העובדה שהיא אחותי ובעיקר את המשפחה שלי ואת עצמי”.

שניר בורגיל פותח הכל על ספיר: "אשתי לעתיד נמצאת בפה שלה בכל זמן נתון"

ואז פתח באופן מפורש: “לצערי הרב, אתמול הרגשתי שאני חנוק! לא יכול לשתוק יותר לכל הלעג והסיפורים וההמצאות הבלתי פוסקות בכל מדיה אפשרית ואולי טעיתי והייתי צריך להתעלם ולא להיגרר. אך תאמינו לי שהשתדלתי מאוד לשמור על איפוק”.

 

“בניגוד גמור לה, לא אמרתי מילה רעה אחת על אברהם מהיציאה מהבית, לא התעסקתי בזוגיות שלהם. לא שפטתי ולא ביקרתי אותם בשום צורה. לא באישי, ולא בפומבי בזמן שאשתי לעתיד נמצאת בפה שלה בכל זמן נתון כאילו זאת הדרך היחידה שלה לנשום”.

 

“אף אחד כאן לא יכול לתאר לעצמו עד כמה שי ספגה ממנה בכל הזדמנות, הבליגה, התעלמה ואפילו ניסתה לרכך אותי. לסיכום, אני מבין את מי שמבקר על סמך הצפייה בסטורי. אנחנו בחרנו להיחשף וזה נלקח בחשבון”.

שניר בורגיל פותח הכל על ספיר: "אשתי לעתיד נמצאת בפה שלה בכל זמן נתון"
שניר בורגיל בסטורי המנומר

Subscribe
Notify of
guest
247 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
….
….
1 חודשים

האמת כתבתי אתזה גם בכתבות קודמות שעשו עליהם
אתמול יצאה לי לקרוא תגובה שממש גרמה לי לבכות
שיש אחים שמחבקים את הקבר של אחים שלהם , ממש מציאות נוראית , בזמן שאנשים מאבדים משפחות שי שניר וספיר מוצאים את כל הרפש הזאת החוצה ואני שואלת עד מתי זה ימשך , הלוואי שהאמא תקבל קצת שכל ותשלח אותם לטיפול ,

עצה מכל הלב
עצה מכל הלב
1 חודשים

הלב הכי כואב על אמא שלהם. תכבדו את ההורים שלכם ותשמרו את המלחמות לבית ולא לרשתות!!! שמישהו מהם יעשה הפסקה לפסטיבל הזה . בנתיים כל אתרי הרכילות קללות מה זה נותן ?!
אנשים איבדו בני משפחה במלחמה הזאת והיו מתים לעוד דקה איתם…. חבל

גל
גל
1 חודשים

וואי שי הזאת בלתי נסבלת
מחקה את ספיר במה להכין ארוחת צהריים. מראה שאצלה הצביעו יותר הרבה במעט זמן
לא סובלת את ההנהגות שלה
שניר בטח עם אטמי אוזניים. הבחורה מדברת בצעקות וגאה בזה
מסכנה המשפחה של שניר