חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"מתתי מחדש": יהודית באומן חושפת את הצעד שגרם לה להתפרק

“מתתי מחדש”: יהודית באומן חושפת את הצעד שגרם לה להתפרק

השמועה אומרת...

שלושה חודשים לפני שיצוין יום השנה למותה של קארין באומן ז”ל, האם האמיצה החליטה לתעד דבר שהותיר אותה בהלם קשה.

שתפו

רק לפני כשבועיים שיתפה יהודית באומן, שבתה קארין ז”ל הלכה לעולמה לאחר מאבק ממושך במחלת האנורקסיה. כי העזה לקרוא לראשונה את יומנה האישי שכלל את המסר המצמרר: “את אמא לתפארת עם ישראל, מגיע לך לחיות”.

 

תשעה חודשים חלפו מאז שקארין באומן הלכה לעולמה, והיום החליטה האם לעשות צעד נוסף שגרם לה לתחושות קשות במיוחד. באומן החליטה לפתוח את דלת חדרה של קארין בביתם ונשאבה לכל הזכרונות שהותירו אותה כאובה.

"מתתי מחדש": יהודית באומן חושפת את הצעד שגרם לה להתפרק

בין הדברים שנחשפה אליהם יהודית היה ציור של לב שבור, ולא מעט מציודה האישי של קארין שנותר יתום בחדר הסגור. יהודית שיתפה את שמועה: “פתחתי את דלת חדרה ומתתי מחדש”.

 

יהודית הוסיפה והסבירה: “מתתי מחדש כי אני חיה מתה. מנסה לחיות ולהיות חזקה, אך כשאני רואה אותה מול עיני במחשבתי זה ממית אותי ומחזיר אותי לעצב קשה מאד”.

עוד שיתפה באומן את המדור כי חלק מהגילוי המחודש הזה מגיע בעקבות מעבר דירה אפשרי: “לא עברנו בית, מחכה לשנה של מותה. זה עוד 3 חודשים, לכן אט אט אני צריכה לפנות. זה הורג כל רגע מחדש”.

 

“פתחתי את דלת חדרה של קארין, קפאתי במקום צריכה אט אט להוציא דברים משם ידי לא מסוגלות לפנות כלום”. שאלנו את יהודית איך היא עוברת התקופה האחרונה והשיבה:

"מתתי מחדש": יהודית באומן חושפת את הצעד שגרם לה להתפרק
יהודית וקארין באומן ז”ל. צילום: פייסבוק

“מבחינתי הכל בסדר, אני פורקת את אשר על ליבי שזה עצב כבד. ומנסה להקרין חוזק, מה שממש ממש לא קל. קמה מבשלת לחיילים, לנכדי, כל הזמן היו אצלי חיילים לוחמי גדוד גולני של בני רנה וחבריו אכלו חמין, קוסקוס”.

 

“אני פעילה אבל לעיתים מאד קרובות הלב נעצר ובוכה, ואז אני כותבת כמו עכשיו. זה משחרר כי אני מקבלת כל כך המון חום ואהבה מכל אחד ואחד. זה עוזר, אהבת הקהל בקניות אנשים מחבקים, מזדהים ומברכים על היותי אם השנה”.

 

סיפורה האישי של יהודית וההתמודדות עם בתה הצליח לגעת בלא מעט אנשים וקהילות. עוד נחשף כי בימים אלו יהודית מקבלת בקשות להרצות בפני הורים של בנות עם הפרעות אכילה.

Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מונטזומה החיטי
מונטזומה החיטי
2 חודשים

קשוח ביותר, כל הכבוד על האומץ לשתף

תמי
תמי
2 חודשים

יהודית יקרה. טוב שאת מנסה להעסיק את עצמך. אובדן ילד הוא כאב שלא מפסיק. אך לצד הכאב תמשיכי עם משפחתך ותנסי לחיות בעשיה ונתינה לזולת כמו שאת עושה עכשיו.

ללי
ללי
2 חודשים

יהודית אשה וואמא טובת לב ,השם יתן לה בריאות ואושר לצד שימי התותח