חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בזמן שקיבל צו הרחקה מטל הרוש: אוהד בוזגלו ומריה רושמים קאמבק

בזמן שקיבל צו הרחקה מטל הרוש: אוהד בוזגלו ומריה רושמים קאמבק

השמועה אומרת...

הדרמה סביב כוכב “הבוזגלוס” מסתעפת, וזאת בעקבות פרטים שהחליט לחשוף בתוכנית רדיו בהקשר לחזרה לאקסית מריה, וגם טענות חמורות שהעלה כלפי טל הרוש.

שתפו

כוכב הרילאטי אוהד בוזגלו החליט לשתף דברים בתוכנית הרדיו “אורטל וליאור” ב-91FM שעוררו סערה ענקית ברשתות. מצד אחד הוא דיבר על הקאמבק שלו למריה, ולמרות שמדובר בקאמבק לטובת “אהבה”, זה עדיין לא קאמבק זוגי על מלא.

 

בוזגלו שיתף: “אני ומריה חזרנו לאהוב. היא חזרה. אבל עוד לא חזרנו לזוגיות. מריה לא עמדה בלחץ של הבלאגן שהיה עם ההסכם, אבל היא חזרה וחזרה חכמה יותר ומקבלת יותר, עם ההסכם”.

בזמן שקיבל צו הרחקה מטל הרוש: אוהד בוזגלו ומריה רושמים קאמבק
אוהד בוזגלו ומריה מוך “הבוזגלוס”

“ואולי עוד יהיו הפתעות. היא חזרה מצטערת, מתגעגעת, אוהבת ומבינה והיא חזרה, זה מה שחשוב עכשיו. מריה זאת אהבת חיי, היא האישה שהכי אהבתי בחיי ותאמיני לי שאהבתי הרבה נשים. אני מסוגל עכשיו לא להיות עם נשים חצי שנה בשביל מריה, אבל אני לא אתחייב לזה כי זו לא דרכי. אני היום מניף את דגל האמת לאותם גברים שאני רוצה להעביר להם מסר”.

 

ומנגד יצא נגד טל הרוש ופרשת ההריון המדוברת: “טל הרוש התאהבה בי, מעולם לא הייתה במשבצת של בת זוג עבורי. היא הייתה אחת מאותן נשים שאני נהנה איתם! היא טענה שהיא לוקחת גלולות ונכנסה להריון”.

 

“היא רצתה כנראה יותר, לכן היא שיקרה. רק לאחר מכן היא הודתה שהיא לא לקחה בכלל. הלכה לקוראת בקפה, אני שוקל לתבוע אותה. אני לא אוהב פייק, במקום שיש אמת, השקר לא יכול להתקיים וזה תקף לטל הרוש”.

בזמן שקיבל צו הרחקה מטל הרוש: אוהד בוזגלו ומריה רושמים קאמבק
אוהד בוזגלו וטל הרוש, צילום: אינסטגרם

מצדה של טל הרוש הגיעה תגובה משלה: “בתור בן אדם שטוען שהוא אומר רק אמת, הוא משקר די הרבה. התינוק שנפל עד היום בלב שלי, אני לא מאמינה שאתה משתמש בו לקבל עוד כותרות”.

 

“הלחץ שהפעלת עלי כדי להפיל, כי טענת שאנחנו בשלב מקדם של הקשר וזה היציאות או להביא ת’ילד ולא יהיה לך קשר איתי. כמו שלא ראית אותי כאמא, אני לא רואה אותך כאבא.”

 

“אני הייתי יותר אבא לילדים שלך מאשר אתה, כל המתנות והאוכל בזמן שהם ישנים אצלך על המזרון ברצפה עם הבנות שלך, ונ.ב איזה בנות יש לך כבר”.

בזמן שקיבל צו הרחקה מטל הרוש: אוהד בוזגלו ומריה רושמים קאמבק
אוהד בוזגלו ומריה, קאמבק לא זוגי לבינתיים

בתגובה נוספת מסרה: “בימים האלה מתנהלת חקירה במשטרת ישראל כנגד אוהד בוזגלו. התבקשתי להגיע לתת עדות, נכון לרגע זה יש לו צו הרחקה ממני ל-30 יום. לגבי שאר ההשמצות, לא היה ולא נברא, ואם נצטרך נפגש בבית משפט. בתור בן אדם שטוען שהוא אומר רק אמת, הוא משקר די הרבה”.

Subscribe
Notify of
guest
5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
מיכל
1 חודשים

מריה, תגידי, את באמת חוזרת אל אחד כזה? מה לקוי בך, לכאורה, שאת מוצאת עניין באחד כזה עם כל ההסכמים שלו והתנאים וחייו הפראיים?
האם אינך מעריכה את עצמך מספיק?

צח
צח
1 חודשים

מפגרת עלק קמבק בהסכמה לבגידה מטומטמת חבל עליך את לא מבינה שהוא עובד עליך ,,,
תברחי משם ומהר

חחח
חחח
1 חודשים

הסתומות רק מתחלפות. באמת שלא ברור לי איזה אישה שפויה עם כבוד עצמי מוכנה לקבל כזה יחס. ועוד מכזה אפס
בעצם עניתי לעצמי…..