חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
קורין גדעון לא ציפתה לקבל את ההודעה הזאת: "ריסק אותי"

קורין גדעון לא ציפתה לקבל את ההודעה הזאת: “ריסק אותי”

השמועה אומרת...

מנחת הריאלטי ואושיית הרשת שיתפה את עוקביה בהודעה שקיבלה מאחת העוקבות שלה, שפתחה בפניה את טראומת המלחמה האישית שלה בעקבות סטורי שהעלתה, ולא נותרה אדישה.

שתפו

המנחה ומשפיענית הרשת קורין גדעון עברה שבוע לא קל. בתחילתו שיתפה אירוע מבעית במיוחד ובו בתה הקטנה אלונה דחפה לעצמה חרוז לתוך העין. דבר שהסתיים לבסוף בהליך רפואי בבית החולים שדרש את שליפתו של העצם.

 

אמש היא החליטה לשתף את עוקביה בקטע קצרצר של רחובות עיר מגוריה בתל אביב, מה שעל פניו לא היה בעל ייחודיות מסוימת, הצליח לגרום לאחת העוקבות שלה לשתף דבר כואב במיוחד.

קורין גדעון לא ציפתה לקבל את ההודעה הזאת: "ריסק אותי"
מתוך האינסטגרם של קורין גדעון

הגולשת כתבה לקורין: “הסטורי הזה שלך גרם לי לפרץ של בכי מטורף.. זה הזכיר לי את הבית שלי בשדרות. שהייתי עושה הליכות.. ולצערי לא אוכל יותר לעשות.. בגלל הפחד שלא ניתן להסביר”.

 

“אבל תודה שהזכרת לי תקופה טובה. למרות שעכשיו שאני לא מספיקה לבכות בעודי כותבת לך, זה העלה לי חיוך שאולי בעתיד הרחוק אעזור אומץ לחזור להליכות בעיר שלי. אז תודה”.

 

גדעון לא נותרה אדישה לדברים והוסיפה את תגובתה אותה שיתפה לסטורי: “ריסק אותי. כי כאילו מרגישים שיש איזו מין שגרה, אבל בעצם שום דבר לא רגיל” ציינה.

 

והוסיפה: “כל כך הרבה אנשים שהחיים שלהם התהפכו, נגמרו. והחטופים, שלא עוברת שעה בלי שהם במחשבה שלנו וכל כך הרבה זמן כבר, כמה זה שוחק”.

קורין גדעון לא ציפתה לקבל את ההודעה הזאת: "ריסק אותי"
מתוך הסטורי של קורין גדעון

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות