חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
המהלך של דניאל גרינברג הוביל לביקורת מצד הגולשות: "לא יפה לנצל עובדה"

המהלך הבא של דניאל גרינברג הוביל לביקורת מצד הגולשות הזועמות

השמועה אומרת...

כוכבת הרשת וגרושתו המפורסמת של אייל גולן עשתה שינוי מהותי בתוכניות והארגונים לקראת הפקת יום הולדתה ומסיבת ההעצמה שהנשית שתערוך. רק שחלק מהגולשות ראו זאת בעין פחות יפה.

שתפו

דניאל גרינברג צפויה לחגוג את יום הולדתה ה-30 בהפקת ענק בעוד כשלושה שבועות. המסיבה שתהיה כולה על טהרת ההעצמה הנשית ואליה מוזמנות העוקבות של גרינברג ספגה לא מעט ביקורות לאחרונה, ומנגד זכתה לדרישה ובאזז עצום.

 

גרינברג ששיווקה תחילה את הכרטיסים לאירוע המדובר שהיה אמור להתקיים ברחובות בסכום של כ-199 ש”ח לאחד. החליטה לבצע שינוי משמעותי בשל הדרישה הגבוהה והעלתה את המחיר ל-249, וזאת לרבות הסיבה שהלוקיישן התחלף למיקום גדול ומרשים יותר בתל אביב.

המהלך של דניאל גרינברג הוביל לביקורת מצד הגולשות: "לא יפה לנצל עובדה"
מתוך הסטורי של דניאל גרינברג באינסטגרם.

גרינברג שיתפה: “עמכם הסליחה, זה הכי טוב שיכולנו לעשות על מנת לתת הזדמנות לנשים לרכוש כרטיסים ולהשתתף בערב המדהים הזה”. אך נראה שחלק מהעוקבות פחות התחברו להעלאת המחיר ושינוי המיקום לעיר המרכזית.

 

אחת הגולשות כתב לגרינברג: “לא יפה שככה העלת את המחיר. בקושי אנשים חיים. 200 לאיש זה היה עוד סביר. לא יפה לנצל את העובדה שבנות עפו על זה”. גרינברג שיתפה את ההתכתבות איתה ותגובתה לאותה גולשת:

 

“אהובה שלי, ככל שאולם גדול יותר, ככה הוא עולה יותר. וככל שמספר המשתתפים באירוע עולה, כך גם כל מערכת האבטחה וכל הביטוחים שמסביב. ההחלטה להרים את מחיר ההשתתפות היא נטו מהמקום הזה”.

“לפחות יש הזדמנות לעוד נשים להגיע ולהיות חלק. מבטיחה שאין פה מטרת רווח.. לא ביום הולדתי! עלויות הפקה נטו וזה, כל אדם שיצא לו להרים אירוע בחייו כגון חתונה/ברית, בר מצווה וכו’ מכיר את האופרציה ויכול לחשב ברגע”.

 

“בכל זאת, אולם, אוכל, שתיה, אלכוהול.. הפתעות.. לא בא ברגל. בכל אופן יפה שלי, את מוזמנת להגיע ולקבל כמה שעות שהן בעיקר להעצים את הנשמה והנפש”. גרינברג הוסיפה: “מתנצלת באופן אישי על עליית מחיר הכניסה, אך זה נדרש כל עוד בחרנו לתת הזדמנות לעוד נשים להיות חלק ולא בחרנו בלעצור, לא לעשות כל שביכולתנו על מנת שתחייכו”.

המהלך של דניאל גרינברג הוביל לביקורת מצד הגולשות: "לא יפה לנצל עובדה"
מתוך הסטורי של דניאל גרינברג באינסטגרם.

Subscribe
Notify of
guest
6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מממ
מממ
1 חודשים

זה לא הזמן לחגיגות מפונפנות כאלה. קצת צניעות

תחשבו פעמיים
תחשבו פעמיים
1 חודשים

מי הטפשות שמתלהבות מדניאל גרינברג ולמה דחוף להן להשתתף בנסיבת יום ההולדת שלה, שכולו למען פרסום ובגלל מגלומניה?
קחו את הכסף הזה ותשתמשו בו למשהו מועיל יותר עבורכן.

לוני
לוני
1 חודשים

תבטלו שתישאר לבד האהובה שלי….