חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הצעד הדרמטי של שיר צרפתי לאחר החזרה בתשובה: “עושה את זה בלב שלם”

השמועה אומרת...

כוכבת “האח הגדול” שהתהדרה בחיצוניות שלה בימים בה כיכבה בבית המפורסם. החליטה לעשות שינוי משמעותי במיוחד בחייה לאחר שהכירה בחור דתי והחלה בתהליך חזרה בתשובה, החליטה על צעד נוסף לצד ההתחזקות.

שתפו

לפני כחודש וחצי נחשף כי יוצאת העונה האחרונה של “האח הגדול”, שיר צרפתי נמצאת בזוגיות מפתיעה במיוחד עם בחור דתי שהכירה. ולמרות שטרם חשפה את זהות הבחור המדובר, נראה שחתונה אפילו עלתה על הפרק.

 

עם חשיפת הזוגיות המדוברת, שיתפה צרפתי כי היא נמצאת בתהליך התחזקות שאיתו היא מעוניינת ללכת עד הסוף. ורק לאחרונה הוסיפה וסיפרה כי הסירה את כל התמונות הלא צנועות שלה שכללו תצלומים בבגדי ים, מחשבון האינסטגרם שלה.

שיר צרפתי חוזרת בתשובה
מתוך האינסטגרם של שיר צרפתי.

שאלנו את שיר האם תהליך ההתחזקות שלה עדיין מתרחש בעקבות בן זוגה שומר המצוות והיא השיבה לשמועה: “ההתחזקות שלי? הוא סוג של שליח שבורא עולם ככה שלח לי. בזכותו כן נפתחתי לעולם של התורה וכל הדבר הזה. אז אפשר להגיד שהוא השליח שהשם שלח לי ובאמת נפתחתי והתחזקתי בזכות זה. וכן, זה הספתח”. והוסיפה למען הסר הספק: “ואנחנו עדיין ביחד כמובן”.

 

לגבי עניין הסרת התמונות הלא צנועות מחשבונה השיבה: “הסרתי המון המון תמונות, גם מהאח הגדול. בקושי נשארו לי תמונות ברוך השם. לדעתי הצניעות היא הכי יפה, יותר טהורה, יותר מכבדת. ואני עושה את זה בלב שלם. עשיתי את זה בלב שלם, ומאהבה להשם יתברך. לא בגלל אף אחד, לקחתי על עצמי. ואם אני לוקחת על עצמי משהו אז עד הסוף”.

הצעד הדרמטי של שיר צרפתי לאחר החזרה בתשובה: "עושה את זה בלב שלם"
מתוך האינסטגרם של שיר צרפתי.

שיר הוסיפה מסר נוסף: “איפה שהקושי הכי גדול שלך, שם זה התיקון שלך. זה משפט שלקחתי על עצמי. והקושי הכי גדול שלי היה הצניעות. וזה התיקון שלי. וברוך השם אני עושה נחת להשם, וזה עושה לי הכי טוב בעולם. והוא לא נשאר חייב כמובן, ואני רואה רק ישועות ברוך השם.”

Subscribe
Notify of
guest
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אפרת בזיני
אפרת בזיני
1 חודשים

כל הכבוד לך היופי של האישה זה הצניעות בת מלך צריך להיות צנועה שיהיה לך בהצלחה בדרך החדשה ובזוגיות החדשה ובעז”ה שעוד השנה תהיו מתחת לחופה ותבנו בית בישראל אמן❤️❤️❤️

אא
אא
1 חודשים

כל הכבוד בהצלחהההה

אור
אור
1 חודשים

כל הכבוד אלופה ❤ מחזקים אותך. זו הדרך. ותזכי להצלחה גדולה בנחת