חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הצעד המטורף והמפתיע של יוצא האח הגדול גיא איתן

השמועה אומרת...

כוכב הריאלטי ששמו מתנוסס בכותרות מדורי הרכילות לא מעט בחודשים האחרונים הולך להישאר בתודעה עוד זמן מה. היום נחשף כי הוא צפוי להשתתף בסדרה חדשה שתגולל בין היתר את סיפור ההצלחה המורכב שלו.

שתפו

גיא איתן הפך מהר מאוד מעוד יוצא “האח הגדול” למי שמצליח לעורר לא מעט פרובקציות ברשתות החברתיות. הדרך הייחודית שלו להתעמת עם מפורסמים ולהיות חלק מהותי מפרשות חמות על סדר היום הניבו לו לא מעט הצלחה.

 

אחרי פרשת התרומות לאימהות המדוברות משיחת הוואטסאפ שהתבררה כמפוברקת, איתן אסף סכום של קרוב ל-100,000 שקלים ודיי בקלות, אך לאחר מכן בישר לעוקביו כי מכיוון שמדובר בתרמית, התרומות יעברו לגורם אחר.

הצעד המטורף והמפתיע של יוצא האח הגדול גיא איתן
גיא איתן חוגג את ההצלחה. מתוך: אינסטגרם

היום נחשף כי אותה חשיפה של איתן ברשתות החברתיות הניבה פירות והוא צפוי להשתתף בסדרת דוקו-ריאלטי על חייו בהוט בידור. לסדרה המדוברת קוראים “מגדלים” והיא תלווה חמישה גברים מצליחים המתגוררים במגדלי יוקרה.

 

כל המשתתפים גדלו בסביבה מורכבת , וכנגד כל הסיכויים הם הצליחו להגיע עד לקומה הגבוהה ביותר במגדל היוקרה. איתן שיתף את עוקביו: “עושים עלי סדרת טלוויזיה בהוט בידור. בואו נגיע לתכל’ס”.

 

“זה אני עם עוד כמה דמויות שהם פחות מעניינים אותו, לא כי אני פחות מעניין מהם. כי, מה יש לי איתם? אז את כל הצ’יפים הוט בידור החליטו לשים עלי רק בגללכם ואני אוהב אתכם, ויאללה מקווה שיהיה שמח וכיף ושבוע טוב לכולם”.

הצעד המטורף והמפתיע של יוצא האח הגדול גיא איתן
גיא איתן בבית “האח הגדול”

נראה שגם אימו של איתן שטרם נחשפה יותר מדי בריאלטי הקודם שבו השתתף, צפויה לקחת חלק מהצילומים. איתן שיתף שיחת וואטסאפ עם אמו שבה הבהיר לה: “עושים עלי סדרת דוקו בהוט בידור, מתרגשת את האמת? למה אני מתרגש רצח. וגם תצטרכי להיות בכמה פרקים, את יודעת. כי את אמא שלי”.

 

אמו השיבה: “אמא שלך אני לנצח, בפרקים? אני לא בדיוק מתה על זה אבל בוא נראה מה יהיה”. איתן השיב: “אמא אין מה לעשות זו עסקת חבילה, מקבלים אותי, מקבלים אותך. את לא יכולה לנהל משא ומתן, אני ניהלתי כבר בשבילנו”.

הצעד המטורף והמפתיע של יוצא האח הגדול גיא איתן

Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דנה
דנה
1 חודשים

סיפור ההצלחה שלו? איזו הצלחה?

קארין
קארין
1 חודשים

שיהיה לו בהצלחה. הוא בחור טוב !