חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
סתיו קצין נוקטת עמדה לגבי כוכב הרשת שנגדו הוגשו תלונות על אונס

סתיו קצין נוקטת עמדה לגבי כוכב הרשת שנגדו הוגשו תלונות על אונס

השמועה אומרת...

שמו של אלעד לוי החל להתנוסס במדורי הרכילות ואמצעי התקשורת בעקבות תלונות שהוגשו נגדו מצד נשים בטענות לתקיפה מינית ואונס. סתיו קצין יצאה נגד הפרסומים והוסיפה מסר חריף.

שתפו

מאתמול בבוקר הוגשו כנגד כוכב הרשת אלעד לוי, שתי תלונות מצד נשים במשטרת ישראל. הטענות שעלו מצידן כללו בין היתר הטרדה מינית, אונס ושידולן לאלכוהול וסמים כשעוד היו קטינות.

 

מי שפתח את הסאגה הזאת מול לוי הנו דניאל עמרם שהעלה תחקירים בנושא ואף חשף עדויות מנשים, לרבות מצעירה בשם רוני לוין שטענה כי אנס אותה שהייתה רק בת 16: “שרטת אותי לכל החיים, השארת לי צלקת שלא תחלים”.

סתיו קצין יוצאת להגנת כוכב הרשת שנגדו הוגשו תלונות על אונס
אלעד ואשתו ליהי לוי, צילום: אינסטגרם.

מי שהחליטה לצאת נגד הפרסומים על אלעד לוי ברשת שהחלו לצוץ בלא מעט מדורים מפורסמים, לרבות “ישראל בידור”, היא הברבי בורוד, סתיו קצין. וזאת לרבות בעקבות ההקבלה להשחרות שחוותה בעברה בעצמה.

 

קצין שיתפה את אחת הידיעות שפורסמו בנושא לצד הביקורת שלה: “רק בארץ יעשו משפט שדה עוד לפני שהבן אדם הורשע בבית משפט! לי עשו משפט שדה שהכל היה שקרים וזה הרס לי את החיים לפני 12 שנים”.

סתיו קצין יוצאת להגנת כוכב הרשת שנגדו הוגשו תלונות על אונס

סתיו המשיכה: “אני לא אומרת שיש מצב שהוא לא עשה כלום, אני אומרת שזה נורא לפרסם דבר כזה לפני שבית המשפט קובע משהו. מצד שני אני יכולה להבין שיש מצב שאם זה נכון. יביא אולי עוד נשים שאולי נפגעו להעיד, שפחדו, בקיצור איך שלא נסתכל על זה, זה עולם הזוי”.

סתיו קצין יוצאת להגנת כוכב הרשת שנגדו הוגשו תלונות על אונס
מתוך הסטורי של סתיו קצין באינסטגרם.

 

תגובת אלעד לוי בתקשורת: “כפי שחונכתי ובאמונתי, אני מכבד נשים ולעולם לא אנהג כלפיהם בחוסר כבוד ובאלימות כלשהי. אני מכחיש מכל את הטענות כי פגעתי או הטרדתי וזוהי עלילת דם. אישתי ליהי, היא הסלע שלי, וגם בשעה זו היא עומדת לצידי ויודעת שאין דבר בעולם שאני אוהב יותר ממנה ומהמשפחה שבנינו. אני מאמין בצדקת הדרך שלי. אני שומר לי את הזכות על הגשת תביעה בנוגע להוצאת דיבה, לשון הרע ופגיעה בשם הטוב. אני סמוך ובטוח שהצדק יצא לאור!”.

 

ליהי לוי, אשתו של אלעד מסרה לתקשורת: “אני יודעת למי אני נשואה ויודעת שהוא לעולם לא יפגע באדם ובטח לא באישה. אני עומדת לצידו כל הזמן ולתמיד”.

Subscribe
Notify of
guest
12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חנה
חנה
1 חודשים

למה בכלל מפרסמים את זה לפני שיש משפט ???? קל כל כך להרוס לבן אדם את החיים רק כי הוא מפורסם !!!!

בנאדם נורמלי
בנאדם נורמלי
1 חודשים

הוא לא אנס את הבנות האלה.
זה תלונות שווא וחבל שלא מענישים בנות כאלה שמעלילות תלונות שווא על הטרדות ואונס, צריך להכניס אותן לכלא.

לירון
לירון
1 חודשים

הרסו לו את השם ושפטו אותו עוד לפני שהוא נשפט .. לא פייר !!!