חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קאזם חליליה מתפוצץ בזעם: “את בושה לאסלאם ואת בושה לאנושות!”

השמועה אומרת...

יוצא “האח הגדול” קאזם חליליה החליט לשתף את עוקביו בחוויה הקשה של צפייה בסרטון זוועות החמאס. וגם לא יכל לשתוק, והחליט לסגור חשבון עם חברת הכנסת שהכחישה חלק מפעולות הזוועה של ה-7 באוקטובר.

שתפו

קאזם חליליה שלא נח לרגע למען ההסברה הישראלית, הגיע אמש(ראשון) למשרד החוץ כדי לצפות בסרטון הזוועה של חמאס-דאעש. לאחר שיצא מההקרנה הקשה מנשוא, עלה ללייב מול עוקביו ושיתף אותם ברגעים הקשים שנחקקו אצלו בזכרון לשארית חייו.

 

קאזם טען בפני עוקביו: “זה הסרטון הכי קשה, אבל הכי קשה שראיתי בחיי. ברמה שעצמתי את העיניים כמה פעמים.”  ובמהלך הלייב אף יצא בהצהרה קשה במיוחד לאור החומר שנחשף אליו: “אם חמאסניק אחד נשאר בחיים אני לא נשאר במדינה הזאת”.

קאזם חליליה מתפוצץ בזעם: "את בושה לאסלאם ואת בושה לאנושות!"
שיתף את עוקביו בזוועות סרטון החמאס שבו צפה במשרד החוץ. קאזם חליליה.

בין הדברים הקשים שחשף לעוקביו בלייב מסרטו הזוועות: “יש שיחה של המחבל עם המפקד שלו. המפקד של החמאס אומר לו, תביא ראשים של יהודים, שישחקו איתם כדורגל פה בעזה. ביקש להביא גופו*ת של חיילים כדי לתלות אותם על הכיכרות בעזה.”

 

“זה לא מחבלים רגילים, אלה סדיסטים. מי שעשו את הדברים הללו אלה פשוט אנשים סדיסטיים. תקשיבו… מאות של גופו*ת של ילדים, של תינוקות.. זה פשוט לא להאמין.” והוסיף בהמשך: “אם חמאסניק אחד נשאר בחיים אנחנו הפסדנו במלחמה הזאת”.

קאזם חליליה מתפוצץ בזעם: "את בושה לאסלאם ואת בושה לאנושות!"
קאזם חליליה וארז דגן. צילום: אינסטגרם

לאחר מכן קאזם התפוצץ בסטורי שלו על חברת הכנסת אימאן ח’טיב יאסין שטענה כי במהלך הזוועות “לא שחטו תינוקות ולא אנסו נשים”. קאזם שיתף בזעם: “חברת הכנסת אימאן ח’טיב, אני רוצה לומר לך שאת מנותקת.”

 

“צפיתי בסרטון הזוועה, ואכן שחטו ילדים. ועשו עוד הרבה דברים קשים. אז לפני שאת פותחת את הפה ג’ורה שלך. אולי תצפי בעצמך. בזמן שאת מוציאה את דיבתה של המדינה שמפרנסת אותך.”

 

קאזם חליליה מתפוצץ בזעם: "את בושה לאסלאם ואת בושה לאנושות!"
מתוך הסטורי של קאזם חליליה.

“חיילים שומרים עלייך גם ברגעים אלו בעזה. את בושה לאסלאם. ואת בושה לאנושות! המקום שלך לא איתנו”. לצד דבריו הקשים הוא חתם את הסטורי בתיוג חברת הכנסת. צפו בלייב הקשה של קאזם:

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kazim khlilih (@kazimkhlilih)

Subscribe
Notify of
guest
6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
תמי
תמי
5 חודשים

צודק. ממש מזעזע. אסור באמת שהנבלות האלה ישארו בחיים. לחסל את כל המחבלים המסרחים האלה. כמובן שאנו עם מוסרי. אבל במקרה הזה נגמרו הרחמים והמוסריות. אותם אזרחים שכביכול חפים מפשע הם שמחו על הטבח. לכן גם עליהם אין בי רחמים. אם אותם אזרחים הם המכשול להגיע לחמס אין ברירה לפנות את הדרך גם במחיר החיים שלהם.

גואטה יונה
גואטה יונה
5 חודשים

חמוד ואמיתי אתא

מיכל
מיכל
5 חודשים

השם יקום דמם של כל החיילים והאזרחים הגיבורים שנרצחו על ידי המפלצות של חמאס דעאש