חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נגמר בחסימה: הפיצוץ בין סתיו קצין לספיר בורגיל שיצא משליטה

נגמר בחסימה: הפיצוץ בין סתיו קצין לספיר בורגיל שיצא משליטה

צילום: רן יחזקאל

השמועה אומרת...

סתיו קצין החליטה לסגור חשבונות עם ספיר בורגיל, ולמרות שרק לאחרונה נרקחה בין השתיים סולחה, הסכסוך הגיע הפעם הכי רחוק שיש – ספיר הטיחה בה: “אמרו לי להיזהר ממך שתמכרי את כולם בשביל עבודה, צדקו” ואילו סתיו טענה שהיא מכרה את אחיה ואף רכבה על החטופים עבור אייטם – אאוץ’.

שתפו

אחרי שחשפנו לכם לראשונה, כאן בשמועה את רשימת המבריזים מהפקת הענק שהכינה סתיו קצין ליום ההולדת של בתה, שביניהם עלה גם שמה של ספיר בורגיל. נראה שסתיו החליט ללכת אול אין בקרב נגדה, סולחה כבר לא תהיה כאן.

 

למרות שחצי שנה חלפה מאז שדלתות בית “האח הגדול” נסגרו, נראה כי הטלנובלה בין המתמודדים מסרבת להסתיים. אמש, בורגיל העלתה סטורי שבו רמזה כי היא מעדיפה להביא ילדים אחרי החתונה “כדת וכדין”, אך רבים ראו זאת בתור עקיצה להריונה של גיסתה לעתיד.

נגמר בחסימה: הפיצוץ בין סתיו קצין לספיר בורגיל שיצא משליטה
קמה קרבית, סתיו קצין הבוקר בסטורי.

קצין שבעקבות ההברזה של ספיר, החליטה לצאת למתקפה נגדה בסיוע שאלות עוקביה. וחשפה לא מעט מהמתרחש ביניהם מהזווית שלה, והפעם היא לא סיננה את מה שהיא חושבת באמת.

 

תחילה טענה: “אחרי שהיא סיננה אותי מהפעם האחרונה שהייתי אמורה לבוא אליה, והבריזה לי בדקה 90 מהיומולדת של הילדה שלי, למרות שהבטיחה לבוא. לא חושבת שיש לנו טעם להיפגש, מרגיש לי שנוצלתי בשביל עוד כותרות כדי להישאר בתודעה”.

 

אך לאחר מכן העניין הסלים. סתיו עקצה גם את ליאל קוצרי לאחר שאחת העוקבות כתבה לה: “לצערי זה היה ברור, את לא מעניינת את ספיר, היא השתמשה בך נגד שי ושניר. ועכשיו היא עברה להשתמש בקוצרי”. סתיו השיבה: “שיהיה בהצלחה לליאל”.

נגמר בחסימה: הפיצוץ בין סתיו קצין לספיר בורגיל שיצא משליטה
עקצה על חידוש היחסים בין ליאל לספיר. צילום: מתוך האינסטגרם של ספיר

ומשם סתיו החליטה לחשוף את נשק יום הדין ואת התכתובות שלה עם ספיר מול קהל עוקביה שבה היא הציגה לכאורה סינונים מצד ספיר. וגם את תגובתה של ספיר לאחר מכן: “זה כבר מביך הניסיון שלך לייצר כותרות. בטחתי בך שוב ושוב. לא הפסקת להגיד לי כמה קשה לך, וכמה את לא עובדת ואני בתמימותי רק דואגת לך ומנסה לסגור לך דברים”.

 

“מדברת איתך שעות בטלפון, רק מנסה לעזור, מעולם לא סיננתי אותך וגם שרצית לעשות כותרות על הסולחה שלנו, זרמתי איתך מתוך כבוד. אבל הניסיון הבלתי פוסט שלך לייצר כותרות כבר עבר כל גבול סתיו. כבדי את עצמך ותפסיקי לעשות פרובוקציות על אנשים שבאמת אכפת להם ממך, ואם היה לך טיפה כבוד לכל מה שעשיתי עבורך, לא היית עושה את זה. אבל אין לך שום כבוד, איכזבת”.

 

סתיו הגיבה לספיר: “את אמיתית? את סיננת לי תחיים במשך שבועיים. זאת ההרגשה שלי ועוד אני צריכה להתנצל? שולחת לך עוד מילות החלמה, שתרגישי טוב. את מעלה סטורים רגיל, אני מתקשרת, שולחת הודעות, דואגת ואת ממשיכה בסינון. כמה שעות לפני היומולדת נזכרת לבטל. לפחות תהיי אמיתית עם עצמך. ומי שמדבר על כותרות, הגמל לא רואה את הדבשת”.

 

ספיר השיבה: “מאוד אמיתית עם עצמי סתיו, יש דברים שלא תלויים רק בי ובך. אבל שוב בשביל כותרת שרפת הכל”. סתיו הוסיפה עקיצה משלה מחוץ לתכתובת עם ספיר לקהל עוקביה: “מי שמוכרת את אח שלה בשביל כותרות באה להטיף לי, אני פיפי”.

 

ההתנהלות בין ספיר לסתיו הסלימה לאחר שספיר שיגרה אליה מספר הודעות חריפות במיוחד לאור הסאגה סביבן שעלתה בכל מדורי הרכילות, ואילו סתיו השיבה: “ביי פטוץ’, עכשיו גם קיבלת חסימה”.

נגמר בחסימה: הפיצוץ בין סתיו קצין לספיר בורגיל שיצא משליטה
ההתכתבות האחרונה בין ספיר וסתיו, לפני החסימה של סתיו. צילום: אינסטגרם.

Subscribe
Notify of
guest
452 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
….
….
1 חודשים

הלוואי שאברהם יעזוב את ספיר לטובת מישהי אחרת
אישה פשוט אומללה הספיר הזאת
הייתי ממליצה לו לעזוב אותה כי חזרה לקשר עם ליאל וכי עושה דברים על דעת עצמה
אולי ככה תבין שהיא צריכה להיות קשובה לבן זוג שלה

קארין
קארין
1 חודשים

לא מבינה מה אתם רוצים מספיר! היא לא מכרה אף אחד היא ענתה על עצמה בלבד!!! זה שהתקשורת מסלפת הכל זה לא בעיה שלה.
איך היא יכולה לרדת על שי על היריון? היא בעצמה בעבר עמדה להתחתן בהיריון. בדיחה של כותרות

לדעתי
לדעתי
1 חודשים

לא מבינה את ההתנהגות הילדותית של סתיו.אז היא לא גאה ליום הולדת של הבת שלך אז מה??????? כמה רוע יש בך מניפולטיבית ודוחה