חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ששש

בת הזוג של אליקו במסר דרמטי לאחר הפרידה ממנו

אליקו ולירז. צילום: טיקטוק

השמועה אומרת...

הזוג הכי מסוקר בביצה בשבועות האחרונים חווה בימים אלו משבר חריף ביחסים. ומאז נראה כי אין עדיין בשורה אופטימית לקאמבק, ומנגד נראה כי לירז נותרה אופטימית, או שאולי בדיוק ההפך.

שתפו

מערכת היחסים של שדרן הרדיו אליקו כהן וארוסתו לירז ארז בת ה-19 קיבלו תפנית קשוחה במיוחד לפני כשבוע בלבד, השניים ביטלו את החתונה. עברו להתגורר בנפרד כאשר לירז עזבה עם בנם לבית אמה, ואף נעשתה פנייה לייעוץ משפטי בעניין המשמורת של אחד הצדדים.

 

ועל אף שלא מדובר בפרידה הראשונה של השניים על ציר הזמן, ורבים מהמעריצים שצברו במהלך התקופה עוד אופטימיים לגבי קאמבק אפשרי. כרגע כשיש גם ילד טרי ומשותף על הפרק, הדברים מורכבים הרבה יותר, ואף נראה כי הפרידה של השניים סופית לחלוטין.

ששש
אליקו ולירז. צילום: טיקטוק

לירז ששיתפה ברשתות החברתיות תמונת הנקה של ילדה הטרי ג’ון, התרגשה מאוד אמש מחתונת אחיה שאליה לא הגיעה מכיוון שטרם חלפו 40 יום מאז הלידה. העלתה גם וידאו שלה דומעת בהתרגשות, אך נראה שיש לה מסר מרגש נוסף, והפעם הוא כן קשור לחיי האהבה שלה.

 

בזמן שאליקו החליט להסיר משורת הפתיחה שלו(ביו) בעמוד האינסטגרם את הכיתוב שהקדיש למען בת זוגו “לירז מאוהב בך” והותיר דף חלק. לירז החליטה לעשות רק שינוי בשורת הפתיחה שלה ואולי השאירה מקום לאופטימיות, אחרים משוכנעים שמדובר בעקיצה צינית ששמה סוף לקשר הזוגי ביניהם.

לירז ארז, צילום: אינסטגרם

לירז אומנם הורידה את הכיתוב שמצביע ישירות לבן זוגה: “אלי שלי לנצח”. איך עדיין השאירה מסר דיי עוצמתי שלא ברור עדיין אם הוא נורה לכיוון אליקו הפעם באופן חיובי או שפחות: “רק אהבת אמת בשבילי. עדיין מאמינה”.

ההבדלים בביו של השניים חושפים את חילוקי הדעות.

Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אביב
אביב
1 חודשים

איזה חיוך יש לו ..2 טיפות מים סוס.. והפאה הזאת של דורה.. הוא לא יכול ללכת עם הקרחת שלו ולהיות אמיתי? נניח כמו וין דיזל?..מה הקטע שלו להסתיר את הקרחת וללכת עם פאה ועוד של אישה ? ומה הקטע שלו לשים לק כמו גיי ? זה דוחה ומוזר ונשי.. וואצ היז פראבלם אנד וואט היז רונג וויד הים?

אשר
אשר
1 חודשים

לפחות חסך חודש מזונות

רות יהל
רות יהל
1 חודשים

הכל צפוי והרשות נתונה …שאליקו ולירז ימצאו את הדרך הנכונה עבורם.