חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אחרי שעבד על כולם שהוא אבא: סטפן לגר חושף "לא היה שום תעלול יחצני"

אחרי שעבד על כולם שהוא אבא: סטפן לגר חושף “לא היה שום תעלול יחצני”

השמועה אומרת...

הזמר שחשף אמש את ה”סוד” הגדול שלו, וכי הוא אבא לילד מתוק בן 7. זכה ללא מעט אש לאחר שהתברר כי מדובר ב”פייק ניוז” לקידום שירו החדש. ועכשיו יש לו מענה ברור לכל אותם מבקרים.

שתפו

סטפן, מה יש לך שם? שערוריית הענק סביב הזמר סטפן לגר מסרבת להירגע. לאחר שחשף אמש בהתרגשות לעוקביו בפוסט מנומק כי הוא אבא לילד בן 7 בשם כריס, התברר עד מהרה כי מדובר בפרסום שקרי לצורך קידום שיר או אלבום חדש.

 

רבים מהאנשים שהתרגשו מחשיפת בנו בן ה-7 של הזמר, אך יתרה מכך. נותרו כאובים וכעוסים לאחר שהתברר שזאת הייתה בדייה יחצ”נית בלבד לטענתם. והתגובות שסטפן ספג לאחר מכן היו קשות במיוחד.

אחרי שעבד על כולם שהוא אבא: סטפן לגר חושף "לא היה שום תעלול יחצני"
סטפן לגר וכריס, צילום: אינסטגרם

אושיית הרשת קווין רובין יצא נגד סטפן בתגובה: “לדעתי זה צעד שלא אמורים לעשות. יש אנשים שלהביא ילד לעולם לוקח שנים ולהשתמש בזה למטרת יחצ לא בסדר”. אך כמובן שאינו היה היחיד שהעביר ביקורת, ונראה שאף מנהליו של הזמר הוצפו בשלל פניות ותלונות.

 

סטפן החליט לשתף ולהתייחס לפרשה בשעות הצהריים(ראשון) ועדכן את עוקביו שלא היה מדובר בטריק יחצ”ני כלל: “אני רוצה רגע לעצור ולהתייחס לפוסט שהעלתי אתמול עלי ועל כריס. כל מה שכתבתי שם היה בכנות שלא העזתי לחשוף מתחילת הקיירה שלי”.

 

“פה גם הבנתי את הפער הגדול שבין הישראליות שלי לאפריקאיות שבי. כריס הוא בן משפחה ועבורי כמו אח/ילד קטן. אני מלווה אותו לאורך כל הדרך ונוצר בינינו קשר עמוק, מיוחד ומרגש”.

אחרי שעבד על כולם שהוא אבא: סטפן לגר חושף "לא היה שום תעלול יחצני"
סטפן לגר וכריס, צילום: אינסטגרם

“אני חש כלפיו אחריות אישית, הוא בוטח בי כדמות אבהית. זאת מערכת יחסים שעבור מי שבא מתרבות אפריקאית מובנת מאליו. ביום שלישי יחשף השיר, עבורי זה השיר הכי חשוב ואישי שהוצאתי עד היום”.

 

“לקראתו הרגשתי צורך לפתוח בפניכם משהו שעד היום לא חשפתי. כמו שזה יצא ממני, ככה הגשתי לכם אותו. לא היה כאן שום תעלול יחצני ויותר מזה. המנהלים שלי אפילו לא היו מעודכנים במהלך”.

 

“אבל הפוסט הוגש לכם וכאן הדברים יצאו מפרופורציה, ובתוך דקות כמו אש בשדה קוצים, אני והמנהלים שלי הוצפנו בפניות. זאת לא הייתה התעלמות אלא רגע להבין מה קורה”.

 

סטפן סיכם בהתנצלות: “אוהב ומעריך אתכם, ואל תרגישו מרומים. מתנצל אם מישהו נפגע באופן אישי ובטח שלא הייתה לי כאן כוונה לעשות שימוש ציני ברגשות של אנשים. אוהב אתכם”.

אחרי שעבד על כולם שהוא אבא: סטפן לגר חושף "לא היה שום תעלול יחצני"
סטפן לגר מגיב לסערה בסטורי.

Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
טיודור
טיודור
1 חודשים

אם לנועה קירל מותר להחליף חבר כל שבוע בשביל יחצ גם לאחרים מותר לעשות שטויות לא?
אבל בסדר לה סולחים כי היא אשה נכון?!
סתם היא יותר גרוע ממנו כי היא באמת מחליפה חבר בקצב מסחרר היא יותר גרוע ממנו והיא חתיכת מופקרת

נערך לאחרונה 1 חודשים על ידי טיודור