חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ספיר בורגיל רותחת מזעם: "צריך לעצור את המדינה הזאת ואת הכל"

ספיר בורגיל רותחת מזעם: “צריך לעצור את המדינה הזאת ואת הכל”

השמועה אומרת...

יוצאת “האח הגדול” החליטה להביע דעה אמיצה במיוחד לאור הפקות וחגיגות הפורים ששוטפות את המדינה ושאליהם היא כלל לא מתחברת: “איך בכלל אפשר לשמוח?”.

שתפו

כוכבת הריאלטי שסביבה צצו לא מעט דרמות תקשורתיות או רפואיות כאלה ואחרות בתקופה האחרונה, החליטה לצאת במסר נוקב מול קהל עוקביה ברשת האינסטגרם ובו היא מבקשת לעצור את מסיבות והפקות הענק לחג הפורים.

 

“בא לי להגיד משהו שהוא כמובן לא ביקורת, הוא ממני. אני לא מרגישה בנח להתחפש השנה”. והוסיפה בהמשך: “אני ואברהם רצינו לבחור תחפושת… משהו בגוף שלי לא נתן לי”.

ספיר בורגיל רותחת מזעם: "צריך לעצור את המדינה הזאת ואת הכל"
ספיר בורגיל בהבהרה לעוקביה. צילום: אינסטגרם

והוסיפה: “אני לא מצליחה לרצות להינות גם מהחג הזה ולהתחפש, ולצאת למסיבות והפקות, כשהאחים שלנו, אחיות שלי יושבות שם! אנחנו רוצים להתחפש שמשהו כבר החיות האלה מחופשים. למה עוד נתחפש?”.

 

“המדינה הזאת צריכה לעצור! עכשיו, אני מבינה את זה שבחיים שלנו השגרה וצריך לחזור לשגרה, וגם אני חיה את השגרה.. ברור לי. אני לא מבקרת את הדבר הזה, אבל אני אומרת שברגעים האלה המדינה צריכה לעצור”.

ספיר בורגיל רותחת מזעם: "צריך לעצור את המדינה הזאת ואת הכל"
צילום: אינסטגרם

והוסיפה בתוקף: “המדינה צריכה לעצור! לא שמחה ולא הפקות, ולא מסיבות ולא שום דבר, יש לנו עדיין חטופים, איך בכלל אפשר לשמוח!? ואני מבינה שיש כאלה שיחלקו עלי… אני מבינה, אני לא פוסלת. אני אומרת נטו את דעתי”.

 

“אם עכשיו אני, מה אני צריכה לעשות? זה לעצור את המסיבות וההפקות האלה. זה להבין איך אנחנו מנצחים את המחדל הזה! אנחנו מדברים עוד כבר על חצי שנה. אני לא חזרה לי השמחת חיים הזאת של עכשיו ללכת ולהנות ולהתאפר ולשתות”.

 

ספיר טענה בהמשך: “גם המסיבות האלה? מי אומר שזה בטוח? לא היה משלוח מנות שהתפוצץ? ושוב זה לא ממקום של ביקורת, אל תקחו את זה אישית. אני אומרת מה שצריך לעשות, ואני חושבת שצריך לעצור את המדינה הזאת, וצריך לעצור הכל עד שהם חוזרים הביתה!”.

ספיר בורגיל רותחת מזעם: "צריך לעצור את המדינה הזאת ואת הכל"
מתוך הסטורי של ספיר בורגיל. צילום: אינסטגרם

אחת העוקבות של ספיר הפנתה אליה בתגובה: “באותה דרך הם מראים תמונות מחתונות של סלבים, באחת כזאת היית השבוע, כולם רוקדים ושרים ושמחים. אבל זה לא מנע ממך ללכת לחתונה”.

 

ספיר השיבה: “ברור לי. אני לא אומרת שאפשר לעצור את החיים. זה שהייתי רוצה שזה יקרה ובין המציאות זה ברור שאי אפשר. לשמח חתן וכלה זו מצווה. להתחפש בחג זו מצווה. למה זה חייב להיות הפקה ענקית? ומסיבות ענק? המצב מסוכן בחוץ, בלי קשר למצב החטופים. מה שאני אמרתי בגדול זה אם זה לא חובה, אפשר קצת להצניע”.

Subscribe
Notify of
guest
209 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עדי
עדי
1 חודשים

לא מבינה למה ליאל התערב בכלל ודיבר על ספיר ושי ושניר???? איכסססס סתם עושה שריפות !!

שאלה
שאלה
1 חודשים

ישראל בידור העלו פוסט על מה שליאל אמר ? מישהו הגיב שם מהמשפחה או שי ושניר או ספיר ?

….
….
1 חודשים

אוי ואבוי ראיתם את התחפושת של סתיו , לא רוצה לדעת מה היא תלבש בחתונה 😳😳