חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בבכי שובר לב: קאזם חליליה חושף את ההתרסקות הנפשית "איבדתי חשק לחיות"

בבכי שובר לב: קאזם חליליה חושף את ההתרסקות הנפשית “איבדתי חשק לחיות”

השמועה אומרת...

יוצא “האח הגדול” שנעלם מתחת לרדאר הרשתות החברתיות במהלך שלושת החודשים האחרונים, חזר עם סרטון עוצמתי וכואב במיוחד שחושף באומץ את הדיכאון שאליו נכנס.

שתפו

רבים מעוקביו של קאזם חליליה דאגו לו מאוד במהלך התקופה האחרונה, וזאת לאחר שבמשך שלושה חודשים הוא התנתק לחלוטין מכל מה שקשור לרשתות החברתיות. ומתברר שהסיבה שמאחורי האקט הדרמטי קשה במיוחד.

 

קאזם שיתף את עוקביו בסרטון בין 3 דקות כי החליט הוא להתנתק מ”הכל” במשך שלושת החודשים האחרונים וחשף כי אובחן בדכאון מסוג “דיסתימיה”. עוד טען כי איבד את החשק לחיות ובשלב מסוים כבר לא היה מעוניין בחיים האלה.

קאזם שיתף את עוקביו בבכי: “לי יש מחלת לב, שללב אני לוקח כדור כל היום, אני חי עם זה ואני אחיה עם זה. אבל לנפש, לנפש אין כדור. אני באמת מרגיש עייף, איבדתי את החשק להכל, רזיתי מלא”.

 

והוסיפה: “אני לא עושה את הסרטון הזה כדי שתרחמו עלי. אני עושה את הסרטון הזה כדי להגיד לכן שיש אנשים בדיכאון, ואתם צריכים להכיל אותם ולהפסיק לשאול אותם שאלות אישיות”.

יוצא "האח הגדול" שנעלם מתחת לרדאר הרשתות החברתיות במהלך שלושת החודשים
קאזם חליליה בבית האח הגדול

בהמשך סיפר: “אתם לא יודעים מה זה אומר שאני לפעמים איבדתי חשק לחיות, אני לא רציתי את החיים האלה. אז בבקשה, מי שרואה אותי בחוץ. תניחו לי, אל תשאלו שאלות אישיות”

 

“אני בכלל לא רציתי לעשות לכם את הסרטון הזה, ולא רציתי לדבר אתכם על זה, אבל אני מרגיש שאני חנוק. אנשים רואים אותי בחוץ ושואלים אותי ‘מה שלומך?’ ואני אומר שאני בסדר, אבל אני לא בסדר”.

יוצא "האח הגדול" שנעלם מתחת לרדאר הרשתות החברתיות במהלך שלושת החודשים
מתוך הסטורי של קאזם חליליה באינסטגרם

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kazim khlilih (@kazimkhlilih)

Subscribe
Notify of
guest
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ישראל
ישראל
23 ימים

שיהיה בריא

רעות
רעות
23 ימים

בריאות הגוף והנפש במהרה.

דנה
דנה
23 ימים

קאזם אוהבים אותך ומחברים אותך. תחשוב שזה זמני זה יחלוף. יש כול מיני מחלות שאנשים חיים איתם. תהיה חזק אוהבים אותך. והכי חשוב קבל טיפול ואל תשקע בזה. תצא מהבית שב בשמש נשום אויר נקי מחוץ לבית . בהדרגה תצא מזה. אוהבים אותך והמשפחה שלך צריכה אותך שמור על עצמך. (אל תתייחס לתגובות מרושעות של אנשים רעים)