חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אוהד בוזגלו נגד סתיו קצין:"אני מסמל את האמת המורכבת והיא ההיפך הגמור"

אוהד בוזגלו נגד סתיו קצין:”אני מסמל את האמת המורכבת והיא ההיפך הגמור”

השמועה אומרת...

כוכב הריאלטי שהצליח להסעיר את הרשת בפודקאסט החדש שלו לאחר שחשף כי הכניס השנה 4 נשים שונות להריון במקביל, זכה לשאלה עוקצנית מסתיו קצין ולא תאמינו איך זה נגמר.

שתפו

שמו של אוהב בוזגלו מהדהד בעוצמה ברשתות החברתיות ומדורי הרכילות מאז יום רביעי האחרון, וזאת לאחר שחשף בפודקאסט החדש בכיכובו מול גרושתו פאני בוזגלו פרטים עסיסיים על הריונות מפתיעים תחת שמו שהפכו לשיחת היום.

 

בין הדברים שחשף בוזגלו מול אשתו לשעבר: “זה מאוד רגיש. אני יכול להגיד לך שהתמודדתי עם ארבעה הריונות, מארבע נשים שונות, באותה תקופת זמן”. והוסיף בהמשך: “היו מקרים הזויים של שניים מההריונות שהיא שכחה גלולה, אחת במקרה מאוד נדיר שעל אף ההתקן נקלטה, אחת מהשתיים ששכחו גלולה כביכול, שיקרה בכלל ולא לקחה גלולות, ואז יצאה עם ההריון הזה החוצה”.

אוהד בוזגלו נגד סתיו קצין:"אני מסמל את האמת המורכבת והיא ההיפך הגמור"
אוהד בוזגלו זורק פצצה בפודקאסט “בוזגלו קלאב”

גם כוכבת “האח הגדול”, סתיו קצין החליטה להתייחס לנושא בראיון ב-“13 בצוהריים”, ושאלה בפני הפאנל שאלה שהצליחה לגרור תגובה קשה של בוזגלו בהמשך: “זה נראה לך שעכשיו הילדים שלו פותחים את הזה.. ורואים את זה? זה נראה משהו ש…”.

 

בוזגלו שיתף את תגובתו הנחרצת לקצין ברשת: “התמודדות עם אמת מורכבת וגם קשה תמיד עדיפה על שקרים, זיוף, משחק ופייק. האחרונה שיכולה להטיף לי בכל נושא היא סתיו קצין”.

אוהד בוזגלו נגד סתיו קצין:"אני מסמל את האמת המורכבת והיא ההיפך הגמור"
אוהד בוזגלו מגיב לדבריה של סתיו קצין ב”13 בצוהריים”.

והוסיף עקיצה חריפה: “אם אני מסמל את האמת המורכבת, אז היא את ההיפך הגמור”. ביקשנו את התייחסותה של סתיו קצין לתגובתו של בוזגלו, והיא כמובן לא איחרה להגיע.

 

סתיו לא נשארה חייבת ושיגרה לאוהד את המסר הבא: “על איזה שקרים הוא מדבר? אני סה’כ שאלתי בתוכנית אם לא אכפת לו שהילדים שלו, שהם גדולים כבר ידעו שהוא הכניס להריון 4 נשים שונות? יש דברים שהשתיקה יפה להם”.

אוהד בוזגלו נגד סתיו קצין:"אני מסמל את האמת המורכבת והיא ההיפך הגמור"
אוהד בוזגלו וטל הרוש. צילום: אינסטגרם

גם מי שניהלה קשר רומנטי עם בוזגלו בעבר, כוכבת הרשת טל הרוש, החליטה להשיב לדבריו של בוזגלו בפודקאסט ושיתפה את שמועה בידור:

“בקשר לידיעה שהתפרסמה אשר אוהד בוזגלו לכאורה הכניס ארבעה נשים להריון ואחת שיקרה לו. לצערי הרב יש נטייה לאנשים להאמין בכל דבר שמתפרסם בעיתונים, אך זה לא המקרה הזה. אוהד בוזגלו מקיים יחסים עם כמה נשים במקביל, ללא שום אמצעי הגנה ומצפה שהן לא יכנסו להריון”.

 

“אי אפשר להגיד שאתה מקיים יחסים באופן מוגן כאשר אפילו על עצמך אתה לא שומר. אז אוהד בוזגלו היקר, במקום להפיל את האחריות על הנשים שצריכות להתמודד עם ההשלכות, קח אחריות על המעשים שלך. אף אחת מהבנות שלך לא מעוניינת לשאת ילד בגיל כך כך צעיר, ובטח שלא מאדם לא יציב בשום דרך”.

 

צפו בפרק הראשון והמלא בפודקאסט של אוהד בוזגלו:

Subscribe
Notify of
guest
23 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מלי
מלי
11 ימים

אוהד מזעזע, איזה חינוך זה?

שירה
שירה
11 ימים

אוהד כולו תירוצים, רק הנשים צריכות להגן על עצמן מפני הריון??? על קונדום שמעת?? סמרטטת!!!

משה
משה
11 ימים

אוהד בוזגלו איכס.