חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בר כהן משיבה אש להודעה מקוממת שקיבלה: "תגידי את שפויה?"

בר כהן משיבה אש להודעה מקוממת שקיבלה: “תגידי את שפויה?”

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי והנשואה הטרייה, שיתפה אמש את עוקביה במסר למשפחות החטופים והתמיכה שלה בהפגנות ומאבקם הבלתי פוסק, אך אז היא זכתה לתגובה קשה במיוחד שאליה לא נותרה אדישה.

שתפו

לפני כשבועיים, זוג יוצאי “האח הגדול” – אליאב טעטי ובר כהן מימשו את אהבתם ועמדו מתחת החופה. ובזמן שהם מתרגלים לסטטוס החדש ומבלים לא מעט מחוץ לביתם, התרחש משהו שגרם לבר לצאת במסר נוקב במיוחד.

 

בר שיתפה את עוקביה: “אתמול לקח לנו שעה וחצי להגיע למסעדה, יכולה להגיד שלא הייתה צפירה אחת! אולי אחת של איזה אדיוט”. ויצאה להגנת המפגינים למען החזרת משפחות החטופים:

בר כהן משיבה אש להודעה מקוממת שקיבלה: "תגידי את שפויה?"
בר כהן וליאב טעטי ביום חתונתם. צילום: אור גפן

“תחסמו כל כביש אפשרי, תסגרו את המדינה גם אם צריך. וסליחה שאנחנו חיים רגיל. אל תחשבו שלא אכפת לנו וזו לא צביעות, באמת אכפת לנו וכואב לנו, אנחנו פשוט לא יודעים מה לעשות”. והוסיפה: “במוצאי שבת הקרובה אני אגיע גם בלי נדר, אתם צודקים, אנחנו חארות. זה לא מספיק רק לשתף בסטורי ולכאוב, אנחנו צריכים להיות אתכם שם”.

 

אחת העוקבות של בר שלא התחברה למסר שלה החליטה לצאת נגדה במתקפה: “כמה שטויות, כמה נזק אתם עושים לחטופים, את לא מבינה אפילו, כמה נזק אתם עושים לשוטרים ולאנשי הביטחון שבמקום שיגנו עלינו אתם נותנים להם להגיע לשם לספוג מכות, קללות, יריקות”.

 

“במקום לקום על עצמכם ולתת לאותם לוחמים שמאבדים בשבילנו עכשיו בעזה לעשות את העבודה, לתת לממשלה לעשות את העבודה(גם אם את לא מאמינה, הם עושים יותר משנדמה לך) בזמן ההפגנות”.

 

“סינוואר חוגג על מה שקורה במדינה שלנו, על מלחמת האחים, אתם השתגעתם. ככה לא מחזירים חטופים, אתם רק מרחיקים את העסקה, מסכנים שוטרים ותו לא. אל תהיי חלק מהעדר, שמונעים משנאה, לשרוף את המדינה לא יחזיר אותם. ‘רק לא ביבי’ לא יחזיר אותם. אתם פוגעים בהם, מסכנים את חייהם, וזה מה שאתם מפספסים”.

בר כהן משיבה אש להודעה מקוממת שקיבלה: "תגידי את שפויה?"
צילום: אינסטגרם

בר לא נותרה אדישה ויצאה למתקפה חזרה: “עדר עלאק. תקשיבי לי ותקשיבי לי טוב! יש לי אפס סבלנות להודעות כאלה! לקח להם המון זמן, אבל המון זמן לחסום כבישים! בחיים שלא לא הייתי בעד כאוס או הפגנה של הרס שפוגעת באחר אבל שומעים?”

 

“אם אחותי הייתה שם או הבן שלי, הנימוס שלי היה מסתיים מזמן! ותראו לי שוטר אכבר גבר שיגיד להם מילה! להזכיר לך כמה זמן הילד, האבא או אחותם בעזה? ומה עובר עליה? יופי. את היציאה מהבית של כל הקבינט הייתי חוסמת אם הבן שלי היה שם. תגידי את שפויה?!”.

בר כהן משיבה אש להודעה מקוממת שקיבלה: "תגידי את שפויה?"
בר כהן משיבה(בורוד) לגולשת. צילום: אינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
28 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ישראל
ישראל
10 ימים

חובה להחזיר החטופים בכל דרך, אבל לא אומר שצריך בכל תנאי, צריך לחשוב על המחר, יש עוד מדינה לקיים ביום שאחרי

שיר
שיר
10 ימים

למשפחות החטופים מותר לעשות הכל להחזיר את יקיריהם,הבעיה מפגני קפלן,אחים נשק ועוד ארגוני שמאל רוכבים על כאבם ומפגינים נגד נתניהו (ואני בעד החלפת נתניהו)אנחנו עדיין במלחמה וזה לא הזמן לפירוד העם,הם פשוט לא למדו כלום מ-7 לאוקטובר ואתמול אותם מפגינים צעקו “נשרוף את המדינה”,זה מקובל עלייך?

אורלי נעים
אורלי נעים
10 ימים

בייבי תעורר עוד מעד 6חודשים לו רואים אור יום לא אוכלים אונס בקיצור מסכנים כל חברי הכנסת אתם ישנם קומו שלא היה מאוחר מדניה על הפנים גועל נפש