חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מדוע טהוניה רובל שינתה את שמה ואיך זה קשור לאחד באפריל?

מדוע טהוניה רובל שינתה את שמה ואיך זה קשור לאחד באפריל?

השמועה אומרת...

עוקביה של זוכת “האח הגדול” התפלאו לגלות היום כי שלל הפוסטים שלה הוסרו מחשבון האינסטגרם שלה למעט אחד שבו שיתפה את שמה החדש, כל הפרטים נחשפים.

שתפו

למרות שמצב הרוח המדיני הוביל לירידה משמעותית במתיחות ה-1 באפריל השנתיות. נראה שזו הייתה הזדמנות טובה לעורר את סקרנות הגולשים בדרך יצירתית במיוחד.

 

עוקביהם של טהוניה רובל, עומר דרור ואלה לי שמו לב למשהו מאוד מוזר שהתרחש בחשבון האינסטגרם שלהם היום בבוקר(שני), כל הפוסטים שלהם נמחקו מהפיד למעט פוסט ובו הציגו את עצמם בשם שונה.

השמות התערבבו
השמות התערבבו אך הסוגיה נפתרה מהר מאוד.

טהוניה הפכה למל, עומר לאוסקר ואילו אלה לי ללולו. המעריצים של השלושה החלו לשגר תגובות משועשעות המרמזות על מתיחת ה-1 באפריל, אך עד מהרה התברר כי מדובר בשת”פ או תעלול יחצ”ני מתוחכם עם לא מעט כסף.

 

הפוסטים שהשלושה צברו עד היום כמובן שלא נמחקו אלא הועברו לארכיון עד תום הבאזז סביב המהלך המדובר, ואם תהיתם על מה כל הרעש. אז מדובר בהשקת קולקציה מותאמת אישית על ידי בינה מלאכותית של חברת דלתא.

מדוע טהוניה רובל שינתה את שמה ואיך זה קשור לאחד באפריל?
אלה לי, צילום: יובל שחף

ומה הקשר לשמות? השלושה העלו קישור למערכת ולשאלון אמריקאי שבסופו נוצרת למשתמש דמות משלו עם שם, אופי וקולקציה משלו. אז טהוניה כמובן שלא תחליף את שמה למל(וכמובן גם לא עומר ואלה לשמות שצצו), למרות שאנחנו חייבים להודות שזה היה יכול להיות שוס.

זה פשוט גאוני: כך טהוניה וליאל קוצרי שברו את הרשת
לא מוכרנית, אבל בהחלט יודעת לנצל מומנטום. טהוניה וליאל קוצרי – צילום: אינסטגרם.

Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שירן
שירן
20 ימים

טהוניה, מהיום ומזמן לא רוצים לקרוא לך בכלל..

רות יהל
רות יהל
19 ימים

לולו??? – קשה להאמין שזה השם שטהוניה בחרה….