חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אליאב טעטי פורק ולא תאמינו על מי: "אני מאוכזב, זה חורה לי"

אליאב טעטי פורק ולא תאמינו על מי: “אני מאוכזב, זה חורה לי”

השמועה אומרת...

יוצא “האח הגדול” והנשוי הטרי החליט שהוא לא יכול להחזיק בבטן את אכזבתו מסדרת הדוקו ריאלטי שרבים מדברים עליה בימים אלו, ונראה אשתו המפורסמת בגישה זהה.

שתפו

סדרת הדוקו ריאלטי “הפליליסטיות” שעלתה ברשת 13 לפני כשלושה שבועות ומציגה את עולמן של עורכות הדין הפליליות, הצליחה לעורר לא מעט סקרנות ותגובות מעורבות במרשתת.

 

נראה שהסדרה המדוברת לא עלתה בקנה אחד עם טעמם האישי של כוכבי “האח הגדול”, אליאב טעטי ובר כהן. טעטי, רואה חשבון במקצועו שהושפע מאוד מעולם המשפט, החליט לשתף את הביקורת והאכזבה שלו ממה שחשב שיביא משב רוח של העצמה נשית אך התבדה.

אליאב טעטי פורק ולא תאמינו על מי: "אני מאוכזב, זה חורה לי"
צילום מסך מתוך: “הפליליסטיות” רשת 13

אליאב שיתף: “זה משהו שהוא מאוד מאוד חורה לי ואני מת לדבר על זה. אני מאוכזב. וגם בר דרך אגב, היא אמרה לי ‘אליאב אני מאוכזבת מהתוכנית הזאת ברמות הכי גבוהות!”.

 

אליאב תיאר בהמשך: “אמרתי איזה כיף, אני הולך לראות פה נשים שנתנו פייט לגברים ברמות הכי גבוהות. ולקחו את העיסוק הכי גדול שיש שזה להתעסק עם פלילים ולא פחדו, נשים חזקות… ומה אני רואה בסוף?”.

 

“על מה הן מדברות? על צעיפים מדובאי? על מרצדס וב.מ.וו, ועל דירות פה, דירות שם? מה ההתלהבות? חצי מדינה נוסעת על ב.מ.וו ומרצדסים עם הליסינגים של היום. אני לא מכיר פה אנשים שפחותים או פחותות מהם. מה לא הבנתי, מה ההתלהבות כאילו?”.

אליאב טעטי פורק ולא תאמינו על מי: "אני מאוכזב, זה חורה לי"
אליאב טעטי משתף את התגובה של בר כהן שהתייחסה דווקא לפיתה. צילום: אינסטגרם

והמשיך במתקפה: “מה זה נתן לנו להבין, שמה? שהציגו נשים עוד פעם שמה שמעניין אותן זה חומריות? שברוך השם הם הצליחו להביא כסף ומה שמעניין אותן זה חומריות?”.

 

“במקום לקחת את המקום הזה ולתת כאילו לנשים אחרות או לילדות או לסטודנטיות שהולכות ללמוד משפטים. לבוא ולהבין תקשיבו טוב, אנחנו הנשים ואנחנו חזקות ואנחנו נלחמות, ואיך אנחנו עושות תיקים, ואיך לא מזלזלים בנו ואיך אנחנו נלחמות עם הגברים.. להראות כאילו משהו סליחה על ביטוי, משהו ‘בן ז*נה'”.

 

וסיכם: “מה מראים לי עוד פעם? סתם שטויות במיץ עגבניות באמת. באמת חורה לי ואני לא מבין למה עשו את התוכנית הזאת. באמת שאני ציפיתי לראות.. על הפרק הראשון פשוט העברתי לכדורגל. לא ראיתי בזה שום דבר שיעצים מישהו, שילמד מישהו”.

אליאב טעטי פורק ולא תאמינו על מי: "אני מאוכזב, זה חורה לי"
מקבל חיזוקים מנשים. צילום: אינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
25 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
מיכל
8 ימים

הוא צודק במאה אחוז חוץ מחומריות ותחרות ביניהן למי יש יותר מותגים אין כלום בסידרה.

שירת
שירת
8 ימים

גם אני צפיתי בהתחלה, התאכזי והפסקתי לצפות

אורלי נעים
אורלי נעים
8 ימים

אליאב אתה צודק זה תוכנית רק מה קנתי מה עשיתי זה