חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"חתונה כזאת עוד לא הייתה בארץ": ספיר בורגיל בחשיפה ראשונה

“חתונה כזאת עוד לא הייתה בארץ”: ספיר בורגיל בחשיפה ראשונה

השמועה אומרת...

כוכבת “האח הגדול” שהתארסה בחודש פברואר האחרון לבכיר לבה שאותו הכירה בריאלטי שבו השתתפו יחדיו, טרם חשפה שום פרט לגבי החתונה המתקרבת… עד ממש עכשיו.

שתפו

האינבוקס של ספיר בורגיל מתפוצץ בחודשים האחרונים בלא מעט הודעות ושאלות בנוגע לתאריך החתונה שלה ושל אברהם אקלום. לאחר שכבר השיבה על התהיות והרצונות המעורבים שלה להיות אמא בעתיד – מגיעים עכשיו פרטים ראשונים לגבי החתונה המיוחלת – והמיוחדת!

 

ספיר החליטה להשיב לטענה הבאה של עוקביה הלא רגועים במסגרת פינת שאלות ותשובות: “את מודעת לזה שהמון תומכים חסרי סבלנות לגבי פרסום תאריך החתונה? זה נורמלי”.

"חתונה כזאת עוד לא הייתה בארץ": ספיר בורגיל בחשיפה ראשונה
ספיר ואברהם, מכינים הפתעה-הפתעה. צילום: אינסטגרם

וחשפה בלעדית פרטים ראשונים על החתונה המתקרבת עם אברהם: “אני מבינה שלהרבה חשוב התאריך חתונה שלי, תתפלאו גם לי! אם יש מישהי שזה ממש חשוב לה, זאת אני!”.

 

והוסיפה: “אנחנו עושים בירורים והרבה בדיקות, יש הרבה דברים שקורים מתחת לפני השטח. רמז נתתי, זה לא הולך להיות אירוע רגיל בשום צורה. לא ראיתי דבר כזה שהיה עדיין פה בארץ – נקרא לזה ככה”.

"חתונה כזאת עוד לא הייתה בארץ": ספיר בורגיל בחשיפה ראשונה

ספיר המשיכה ותיארה בהתלהבות: “זה הולך להיות מגניב, זה הולך להיות פסטיבל. זו לא הולכת להיות הפקת חתונה רגילה – לא זה לא הולך להיות. אז תתאזרו בסבלנות, ממש עוד קצת וזה קורה”.

 

“תבינו שאפילו הכי הכי קרובים אלי לא יודעים מה קורה, רציתי לעשות הפתעה לכולם. יהיה הפתעה, יהיה שמח, יהיה מיוחד, לא יהיה רגיל. לגבי מתי זה יהיה? אני יכולה לתת לכם כיוון…”  אך ספיר קטעה את הסטורי והמשיכה להשאיר את עוקביה במתח – ואולי גם את אברהם עצמו?

"חתונה כזאת עוד לא הייתה בארץ": ספיר בורגיל בחשיפה ראשונה
ספיר, סבא ואברהם בהרפתקה משותפת באיקאה.

Subscribe
Notify of
guest
460 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דור
דור
4 ימים

לכל מי ששופט על החובות שלה היא כבר עוד מעט מסיימת לשלם אותם . וכנראה הרבה מהדברים גם יהיו בשת”פ מסויים כמו שהרבה מפורסמים עושים . זה לא חינמיים , אבל הנחות!
לגבי הגודל גם ככה אמורים להיות המון מוזמנים אז מה זה משנה? בחירה שלהם. בעיקר שיהיה להם בהצלחה ורק אושר ובריאות!!!

דניאל
דניאל
5 ימים

המון בהצלחה מהממת, העיקר שיהיה לכם טוב . כמה שפחות תפרסמי מה טוב !!

יובל
יובל
4 ימים

תפסיקו לברבר בלי הפסקה. כשיהיה משהו סופי וסגור היא תפרסם בטוח. תנו לה זמן