חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
סתיו קצין חושפת: "גיליתי בדרך הקשה ביותר שלא מספיק להיות מפורסמת"

סתיו קצין חושפת: “גיליתי בדרך הקשה ביותר שלא מספיק להיות מפורסמת”

צילום: אור גפן

השמועה אומרת...

הברבי בורוד החליטה לגולל את סיפור הפרסום שלה מאז היציאה מבית “האח הגדול”, והחליטה לחשוף את ההחלטות הגורליות שלקחה בדרך וגם לאחרונה.

שתפו

מחשבת מסלול מחדש: יוצאת הריאלטי, סתיו קצין, ידעה לא מעט עליות וירידות מאז היציאה מהבית המפורסם. קצין שהייתה סבורה כי אבק הכוכבים מאז היציאה מהבית יביא לה את הג’ובים הנדרשים והזינוק החד בתעשייה התבדתה והחליטה לשתף את הדרך שעברה, רגע לפני שהעונה החדשה של “האח הגדול” יוצאת לדרך.

 

כזכור, סתיו הצטרפה בתחילת חודש אוקטובר אשתקד לסוכנות הוותיקה “יולי”, ולקח לה חצי שנה כדי להבין שהיא שזו לא כוס התה שלה והיא מעוניינת לצאת לדרך חדשה שתקדם אותה באופן שונה – את הסיפור המלא היא חשפה היום בסדרת סטוריז לעוקביה:

סתיו קצין חושפת: "גיליתי בדרך הקשה ביותר שלא מספיק להיות מפורסמת"
סתיו קצין והחשיפה בסטורי, צילום: אינסטגרם

“רציתי לפתוח אתכם איזה נושא חשוב שאני עוברת בחיי. אתם זוכרים את הכתבה על טהוניה שהיא אמרה שהיא לא מוכרנית וכל זה. ואז אני גם אמרתי שאני גם ציפיתי למשהו ממש אחר כשאני יצאתי מה’האח הגדול’? אז על זה אני רציתי לדבר אתכם”.

 

“אז אחרי ‘האח הגדול’, אני לא ידעתי ולא תכננתי מה יהיה. האמת שעולם הפרסום כל כך השתנה מאז שיצאתי מ’היפה והחנון’. ובאותו זמן היה לי גם מלא הייפ, אבל בתכל’ס זה לא תורגם לכסף”.

 

“כשאני יצאתי מהתוכנית אני חתמתי בסוכנות, כי חשבתי שאני באמת אוכל ככה לקבל עבודה, וטעיתי. הבנתי שהסוכנות הזאת לא תקדם אותי למקום שאני רציתי להגיע אליו. אז אני החלטתי לצאת מהסוכנות ולנסות להבין איך אני עושה את זה לבד, איך אני בעצם מייצרת לי את הפרנסה כשמפיענית”.

סתיו קצין חושפת: "גיליתי בדרך הקשה ביותר שלא מספיק להיות מפורסמת"
הזדהתה עם טהוניה והניסיון שלה בתעשייה. צילום: אינסטגרם

סתיו המשיכה וגוללה את הסיפור: “באותה תקופה, עד לפני כמה זמן הייתי מאוד מתוסכלת. ולא הבנתי למה אין לי עבודה בתחום, כי הרי אני מפורסמת, איך לא לוקחים את סתיו קצין. ואז אחרי שגיליתי בדרך הקשה ביותר שזה לא מספיק להיות רק מפורסם, אז החלטתי להתחיל לחקור את התחום הזה”.

 

סתיו סיכמה: “אני אחת שאוהבת לייצר את הפרנסה שלה בעצמה, כמו בקוסמטיקה. אני לא אחת שתשב רגל על רגל ותחכה שמהשמיים תרד לי הפרנסה כי זה לא קורה. ולכן אני החלטתי לפשפש קצת ברשת ואז הגעתי לניצן(ניצן לנדמן) המהממת. החלטתי שאני רוצה להתחיל איתה איזה תהליך וללמוד על כל העולם הזה של המשפיענים”.

סתיו קצין חושפת: "גיליתי בדרך הקשה ביותר שלא מספיק להיות מפורסמת"
סתיו קצין, צילום: אינסטגרם

סתיו הוסיפה סקופ נוסף: “חשוב לי רק להגיד שאף אחד לא מגלה בתעשייה הזאת שום דבר, כאילו זה משהו סודי שאף אחד לא מדבר עליו ואף אחד לא באמת הסכים לשתף אותי איך עושים את זה. וכמו שאתם מכירים אותי אני בן אדם מאוד מאוד עקשן – ואז הגעתי לניצן שבאמת הייתה מוכנה לחלוק את הידע הזה”.

Subscribe
Notify of
guest
31 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירי
מירי
4 ימים

ההתנהגות שלך באח הגדול גרמה לך לנזק עצום לכן הרתעים מלעבוד איתך.
תזכרי שלהתנהגות שלנו יש השלכות על חיינו.
גם הלבוש “הצנוע”שלך לא מוסיף לך כבוד.
אני לא אקנה מוצרים שתפרסמי כי את לא אמינה.

עצה ממני
עצה ממני
4 ימים

את לא משפיענית, אל תוותרי על הקומסטיקה!

קוד קופון
קוד קופון
3 ימים

מדוע בכלל קוראים למוכרניות בשם “משפיענות” – מי הן בכלל ואיזו השפעה יש להן על בני האדם? על המדינה?