חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בר כהן בזעקה נגד הממשלה: "ביבי צריך לדאוג לילדים שלנו, כמה אפשר לעצום עיניים?"

בר כהן בזעקה נגד הממשלה: “ביבי צריך לדאוג לילדים שלנו, כמה אפשר לעצום עיניים?”

צילום: אור גפן

השמועה אומרת...

כוכבת “האח הגדול” החליטה לצאת בסדרת סטוריז חריפה במיוחד נגד הממשלה הנוכחית ואף תייגה את ראש הממשלה לצד מסר המום במיוחד.

שתפו

יוצאת “האח הגדול” ומשפיענית הרשת, בר כהן, לא יכלה להישאר אדישה לפוסט כואב של משפחה מכפר בלום שסופגת לא מעט אש במשך תקופת הלחימה ואת תשלומי הפינוי למלונות בארץ אף שילמה מכיסה עד קצה גבול היכולת הפיננסית וללא עזרת המדינה.

 

כהן שיתפה תחילה את הפוסט המדובר לצד תיוג של ראש הממשלה ביבי נתניהו והכיתוב: “אתה הראש, אז אין לי את מי לתייג מלבדך. אני פשוט לא מאמינה למה שקראתי עכשיו”.

 

בר שחטפה ככל הנראה לא מעט אש על הפניית האצבע המאשימה הוסיפה בסטורי נוסף: “כולם לא בסדר שומעים? כולם! איכס, אחד נלחם בשני. אחד יורד על השני. אחד מאשים את השני בזמן שנופלים לנו מלאכים אחד אחרי השני! והם יושבים על התחת שלהם על כיסאות שאנחנו נתנו להם ומשכורות שמנו בבתים מוגנים וממוגנים בזמן שילדים בצפון עושים פיפי במכנסיים! תחסכו ממני שמאל, ימין, כולם אותו חרא!”.

בר כהן בזעקה נגד הממשלה: "ביבי צריך לדאוג לילדים שלנו, כמה אפשר לעצום עיניים?"
בר כהן בסטורי חריף. צילום: אינסטגרם

בסטורי נוסף היא התפוצצה וכתבה: “די לעצום עיניים, די פשוט די! אני בחרתי בביבי כל החיים שלי מאז שאני זוכרת את עצמי. אין לי אופציה יותר טובה ממנו, אי לי באמת שאין לי. אבל איך אני יכולה לשתוק כשאני רואה תמונה של שני ילדים על הריצפה שאמא שלהם מספר שהם דקה מהגבול מתים מפחד?”

 

“אין לה כסף למלון יותר, והם עושים פיפי על עצם מפחד, תגידו לי לעזאזל, למי אני אמורה לפנות? את מי לתייג? למי לצעוק? די זה כבר בלתי נסבל. הוא הראש נכון?  אין על ביבי נכון? אין כמו ביבי נכון? אז הוא צריך לדאוג לילדים שלנו, הא צריך להגיד למי שזה התפקיד שלו לטפל באנשים האלה!”.

 

“כמה אפשר לעצום את העיניים ולהגיד שמאלנים, ימניים, את מי זה מעניין? שיש ילדים שמשתינים מפחד? אמהות שהם כבר חצי בן אדם! יש לכם מושג איזה הודעות אנחנו מקבלים? יש לי עוקבת שלא חיה, לא פותחת את העיניים בבוקר בלי כדורי הרגעה, גרה בצפון עם הילדים שלה ובעלה שלא עובד, אין להם שקל ואין להם למי לפנות! אין לה חיים כבר!”.

בר כהן בזעקה נגד הממשלה: "ביבי צריך לדאוג לילדים שלנו, כמה אפשר לעצום עיניים?"
מתוך האינסטגרם של בר כהן

בר המשיכה והתפוצצה: “תגידו זה נראה למישהו הגיוני!? אז אני מצטערת שאין לי יותר סבלנות להודעות של שמאל וימין כי כולם לא בסדר, כולם! ראש הממשלה תפקידו להטיל סמכויות ואם אין לו כוח אז יש בעיה! די, כמה סבל ניתן להכיל, הבנו מלחמה.. כל יום הותר לפרסום, אנחנו בסיוט!”.

 

“לפחות לתושבים שאין להם חיים שמישהו ידאג! החיילים נלחמים, לא האנשים שיושבים שם למעלה, מה הם עושים? מה הם כרגע עושים במקום לדאוג למשפחות שלמות בצפון ובדרום? מה הם עושים? שותים קפה ויושבים בוועדות של כלום ושום דבר! מאשימים אחד את השני! ועושים טיקטוקים”.

בר כהן בזעקה נגד הממשלה: "ביבי צריך לדאוג לילדים שלנו, כמה אפשר לעצום עיניים?"
בר כהן בסטורי חריף. צילום: אינסטגרם

בר החליטה לשתף ביקורת שספגה מאחת הגולשות שכתבה לה: “ככה שאת חסרת השכלה, אילו היית מבינה את הביורוקרטיה בישראל, היית מבינה שלמעשה מי ששולט במדינה היא מערכת מושחתת. הכי קל להשתלח בראש הממשלה שיש לי ביקורות עליו, בקיצור, איזה קמפיין את הולכת לקבל?”.

 

בר לא התבלבל והשיבה לאותה גולשת: “‘איזה קמפיין את הולכת לקבל?’ אבא תציל אותי מאנשים כאלה. מתחננת. אם היא רק הייתה יודעת שמי שרוצה קמפיינים לא תעז לדבר!”.

Subscribe
Notify of
guest
7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אני
אני
3 ימים

אמרה מה שכולנו חושבים בשקט…אמיתית ,לא רואה בעינים ,צודקת במאה אחוז…צדק צדק תירדוף את אהובה

זכריה סימה
זכריה סימה
3 ימים

בר כל הכבוד על מילה בצבע אנשים פחדנים המצב על הפנים

ליה
ליה
2 ימים

בר אני מזדהה איתך לחלוטין ….כל הכבוד.