חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מי גרמה לקארין עליה להתפוצץ: "חצופה, את יורקת לאנשים בפרצוף"

מי גרמה לקארין עליה להתפוצץ: “חצופה, את יורקת לאנשים בפרצוף”

השמועה אומרת...

יוצאת “האח הגדול” והדוגמנית שיתפה ברשת האינסטגרם את תגובתה הזועמת לדבריה של רבקה מיכאלי שיצאה למען הפלסטינים שעוברים התעללות לדבריה, והיא לא הייתה היחידה.

שתפו

מוקדם יותר היום, השחקנית רבקה מיכאלי עלתה לשידור בתוכנית הרדיו “הפסקת צהריים” בגל”צ והעלתה טענות קשות שהצליחו לעורר סערה ברשתות החברתיות וציינה כי היא נשארת בעמותת השמאל “בצלם”.

 

בין הדברים שנאמרו על ידה: “אותי עכשיו מדאיג מאוד ההתעמרות הבלתי פוסקת בפלסטינים שביהודה ושומרון, בדרום הר חברון, את לא יכולה לתאר לך איך מתעללים שם בתושבים. הכהניסטים מצמיאים את הגדה, זה לא יכול להיות. איך אנחנו מקימים עלינו עוד חזית ומעמיקים את השנאה העמוקה עלינו. אלה עניי עירנו”.

מי גרמה לקארין עליה להתפוצץ: "חצופה, את יורקת לאנשים בפרצוף"

דבריה של מיכאלי גרמו ללא מעט מפורסמים לצאת בתגובות קשות נגדה. גם כוכבת “האח הגדול”, קארין עליה השיבה לדבריה בפוסט האינסטגרם שעלה בנושא בעמוד “ישראל בידור” והעבירה לה את המסר הבא:

 

“וואי, בטח היא מרגישה מגניבה שהיא דואגת לפלסטינים אומרת וואו זה מה זה סטייל לדאוג להם… יאללה מותק תרחמי עלינו. על האנשים שלנו שקמנו בבוקר יום אחד ועברנו שואה במדינה שלנו! אם לא נדאג לעצמנו מה נשאר?? ירמסו אותנו! חצופה את יורקת לאנשים בפרצוף”.

מי גרמה לקארין עליה להתפוצץ: "חצופה, את יורקת לאנשים בפרצוף"

גם המלחין והמפיק המוזיקלי עדי לאון יצא נגד מיכאלי וכתב: “240 חטופים , 1400 נשחטים, והיא דואגת לשוחטים. רחמים עליך”. זוכה “האח הגדול” אורן חזן הגיב גם הוא בחומרה וכתב: “אני בעד עסקה שבה מוסרים אותה עם כל האלק ‘מוסר’ שלה לעזה”.

 

כוכבת הבוזגלוס” פאני בר מוחא כתבה: “אני בהלם שעוד קיימים אנשים שיש להם אמפתיה כלפי הפלסטינאצים! גב׳ מיכאלי אני רק שאלה. אם הנכד/ה שלך היו נשחטים בנובה או באחד הקיבוצים עדיין היית בעמדה המבזה שלך ?!?!? תתביישי”.

Subscribe
Notify of
guest
11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יהודית
יהודית
5 חודשים

לגברת מיכאלי קל לברבר ולהיות יפת נפש. הרי לנכדים שלה לא נשקפת סכנה. הם בארהב. מענין מה היתה תגובתה אם חליחה הם היו בין הנחטפים או הנאנסים. אם היא כל כך מרחמת עליהם שתגור בעזה

אז רח מודאג!
אז רח מודאג!
5 חודשים

בעעעעעעע! ברה לעזה! תתחלפי עם החטופים! את תהיי מאושרת, גם הם! עלובת נפש! להקיא ממך ולהוקיע אותך! תתביישי!😡😡😡😡

סימה
סימה
5 חודשים

עוד בהמה