חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"איפה הלכה הבושה שר?": השחקנית המפורסמת נגד שר פיטנס

“איפה הלכה הבושה שר?”: השחקנית המפורסמת נגד שר פיטנס

שר פיטנס – צילום: אור גפן

השמועה אומרת...

לאחר שנחשפה ההתכתבות של יוצאת “הישרדות” גל רובין עם אושיית הכושר, שר פיטנס. רבים מהגולשים התרעמו לכאן ולכאן, ונראה שגם השחקנית המוכרת לא יכלה שלא להתפוצץ על שר בתגובות.

שתפו

זו לא הפעם הראשונה וכנראה גם לא הפעם האחרונה שפיינליסטית “הישרדות”, גל רובין משתפת תיעודים זוגיים, רומנטיים על גבול האינטימיים עם  בן זוגה הערבי הישראלי, מחמוד צפורי.

 

הגולשים שלא בדיוק קיבלו בסבר פנים יפות את העובדה שגל יוצאת עם אדם שאינו יהודי, נהגו לבקר אותה ואף לשלוח לה הודעות מחרידות. אך הפעם נראה שלא מעט החליטו דווקא לקחת את הצד שלה, וזאת בעקבות ביקורות שקיבלה משר פינטנס – שאת ההתכתבות עמה החליטה לחשוף מול עוקביה.

"איפה הלכה הבושה שר?": השחקנית המפורסמת נגד שר פיטנס
גל רובין ומודי צפורי, צילום: אינסטגרם

שר החליטה למסור לגל: “אני אוהבת אותך אהבת חינם, את יהודייה יקרה! הקדוש ברוך הוא אוהב אותך ואני מתפללת עליך! שהשם יעזור לך ויפקח את עינייך ותזכי להתחתן עם יהודי צדיק ולבנות בית נאמן בישראל כדת וכדין”.

 

גל החליטה לענות בעקיצה לשר ולחשוף את ההתכתבות לגולשים: “האמת שהתחתנתי בעבר עם אחד כזה, היה על הפנים. עד היום אני סוחבת על הגב שלי את החובות כתוצאה מזה ומגדלת לבד את ששת ילדינו. ככה שהקב’ה שמע את התפילות שלי ושלח לי עזר כנגדי בצורה מתאימה לי, אולי צחי הלוי או עדי שילון או עדן פינס אולי תשאלי את בעלה של נסרין… בטח ישמחו לחיזוק התפילות שלהן בזיווג הגון עם יהודים כשרים. אני פשוט חיפשתי בן אדם… וכדת וכדין? פחות…”.

 

השחקנית וכוכבת “גאליס”, שירן סנדל לא יכלה להתאפק לאור ההתכתבות הזאת שנחשפה ע”י רובין, והחליטה לצאת בביקורת חריפה כלפי שר פיטנס: “לא ייאמן. איפה הלכה הבושה שר? גילית את ה’אחרי שנים של חמדנות גדולה ועכשיו את כשירה לתת עצות לאחרות??”.


"איפה הלכה הבושה שר?": השחקנית המפורסמת נגד שר פיטנס
שירן סנדל בסטורי עם מסר שהעלתה בשנה שעברה. צילום: אינסטגרם

 

שירן סנדל המשיכה בתגובה: “ואם הכוונות שלך טהורות אז אולי במקום לבזבז זמן בלשלוח הודעות לבחורות תבואי להתנדב קצת לתת מעצמך במקומות שבאמת יעשו שינוי? יש לי מלא מקומות שישמחו שתבואי. את זה אלוהים יעריך הרבה יותר . סתם אומרת”.

"איפה הלכה הבושה שר?": השחקנית המפורסמת נגד שר פיטנס
שר פיטנס ובעלה עידן מעטי, צילום: אינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ג'סי
ג'סי
13 ימים

שר שכחה שהיא לא מזמן הייתה חייבת המון כספים שהיא חיה כמו נסיכה וממשיכה בחיים שלה כאילו לא חייבת לאף אחד כסף ועוד מפרסמת את זה צריך להיות אדם טוב מוסרי ואנושי זה הכי חשוב טוב מה לצפות ממישהי שחשוב לה בחיים זה חיצוניות מפנימיות ומי שמאמין באלוהים יש אהבת חינם והוא צריך להיות לפחות אנושי תסתכלי במראה