הצל מפתיע בברכה מרגשת לסאבלימינל: "חזר להיות החצי השני שלי"

הצל מפתיע בברכה מרגשת לסאבלימינל: “חזר להיות החצי השני שלי”

השמועה אומרת...

הקאמבק של הצמד המוזיקלי: סאבלימינל והצל היה מבין הדברים המרגשים והטובים שפתחו את שנת 2023. ונראה עכשיו שהשניים מציינים אבן דרך נוספת במערכת היחסים.

שתפו

יותר משנה חלפה לה מאז שההתנצלות הפומבית של יואב אליאסי(הצל) לקובי שמעוני(סאבלימינל) הכתה גלים ברשתות החברתיות ושמה סוף לסכסוך ארוך השנים. ומאז נראה כי השניים בלתי נפרדים ולא רק על הבמות.

 

השניים שמופיעים בימים אלה בבסיסים ונותנים חיזוקים לחיילי צה”ל נראים מגובשים יותר מתמיד. אמש(שלישי), אליאסי החליט לשבור עוד קצת את הקרח ושיתף ברכה חגיגית במיוחד ליום ההולדת ה-44 של סאבלימינל.

הצל מפתיע בברכה מרגשת לסאבלימינל: "חזר להיות החצי השני שלי"

הצל העלה פוסט חם במיוחד וכתב את הדברים הבאים: “אתמול היה יום הולדת לאח שלי, דם שלי, מי שחזר להיות החצי השני שלי קובי סאבלימינל. לא הספקתי לעשות לו פוסט יום הולדת כי אתמול הופענו ללוחמים בגבול עזה והיום אני בכוננות אז סליחה קובי שלא תחשוב ששכחתי.”

 

“אז תשמעו כמה דברים, קודם כל אני רוצה לספר לכם שהוא לא מפסיק להתנדב להופעות ללוחמים גם בימים שאני בחלוקה ללוחמים או בכוננות, הוא מגיע לבד. כל כך חשוב לו לשמח אותם זה מדהים! ב. קובי אח שלי, לא סתם הגורל החזיר אותנו בתקופה הזאת”.

הצל מפתיע בברכה מרגשת לסאבלימינל: "חזר להיות החצי השני שלי"

 ככה זה נועד להיות כדי שעם ישראל יבין שאנחנו נועדנו להיות מאוחדים. שמנו את כל העבר מאחורה והצלחנו מעבר למה שדמיינו ואני שמח שהתנצלתי ושמח שחזרת לחיים שלי, היית חסר לי והיום זה כאילו מעולם לא נפרדנו. אמן ועם ישראל יבין את זה וילמד מזה. אח שלי שהיה לך מזל טוב! אוהב אותך וביחד ניצחנו וננצח!”

 

קובי המרוגש שיתף כמובן גם את הסטורי וגם את הפוסט של הצל והוסיף בתגובה לכך: “תודה לך אח, הכל מדויק, במקום ובזמן. אוהב ומעריך אותך, ביחד ננצח”.

הצל מפתיע בברכה מרגשת לסאבלימינל: "חזר להיות החצי השני שלי"
הסטורי הברכה המרגש של הצל והתגובה של קובי למטה. צילום: אינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דני
דני
16 ימים

אין עלייך אלוף

חני
חני
15 ימים

מאוהבת בציונות שלהם… מרגשים אותי כל פעם מחדש..

מאיה
מאיה
11 ימים

💗💗💗