“שילכו לאלף עזאזל, אל תקנו מהם כלום”: קאזם בקריאה חריגה לגולשים

השמועה אומרת...

כוכב “האח הגדול” שההתגייסות שלו למען מדינת ישראל בסבב הלחימה הנוכחי מהמרשימות ביותר. החליט לצאת בחרם נגד מותג האופנה שפופולרי מאוד בקרב ישראלים, וזו הסיבה.

שתפו

קאזם חליליה נגד ASOS: וזאת לאחר שנחשף אמש כי רשת האופנה הבריטית ביטלה את קודי הקופון לישראל מתחילת המלחמה. ואם זה לא מספיק, על פי דיווחי גולשים – מי שבחר ב-“פלסטין” כמדינת המשלוח דווקא כן זכתה לאותה הנחה בת 25%.

 

לצד מקרה נוסף בו לקוחה ישראלית קיבלה לידיה חבילה מ”אסוס” עם הכיתוב “Free Palestine”, נראה שקאזם כבר לא יכל לשתוק ויצא בחריפות נגד רשת האופנה הבריטית בדברים הבאים:

"שילכו לאלף עזאזל, אל תקנו מהם כלום": קאזם בקריאה חריגה לגולשים

“בוא נדבר אתכם קצת על האתר הזה של ה’עליאקספרס’ של הבריטים, אסוס הזה. חבר’ה, הכל בחיים זה כסף. נכון ישראלים מבזבזים מלא כסף. נאמר שאנחנו הישראלים קונים ב-10-20 מיליון דולר בחודש באסוס.”

 

“אבל אחוז הקנייה שלנו הוא מאוד קטן לעומת העולם הערבי. שימו לב, העולם הערבי ולאו דווקא הפלסטיני. כי לפלסטינים בקושי יש כרטיס אשראי. אבל, אנחנו נתח שוק מאוד מאוד קטן ומינורי לעומת השוק הערבי!”.

"שילכו לאלף עזאזל, אל תקנו מהם כלום": קאזם בקריאה חריגה לגולשים
אתר אסוס. צילום מסך: ללא קרדיט

“אז ברור שהם יקחו ויאמצו את הנרטיב הערבי הפלסטיני כדי לא להפסיד את נתח השוק הגדול. תבינו, הכל זה כסף בחיים. במיוחד בחברות רווחיות שהמטרה שלהם זה להכניס כסף. אז שילכו לאלף עזאזל ואל תקנו מהם כלום!”.

"שילכו לאלף עזאזל, אל תקנו מהם כלום": קאזם בקריאה חריגה לגולשים

 

 

Subscribe
Notify of
guest
7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
למדה
למדה
16 ימים

קזם כל הכבוד לך תשמור על עצמך שלא יתנקמו בך

מירה שלו
מירה שלו
16 ימים

קזם אתה מתאים להיות דובר בהסברה על ישראל..אתה תספר על השטנים מהגינם.. שישרפו חיים.

למדה
למדה
15 ימים

כל הכבוד לך קאזם תזהר שלא יתנקמו בך , אתה אוהב את המדינה ומגן עליה יותר מכולם , תשמור על עצמך שלא יתנקמו בך יישר כח על העשייה