"לא מאמינה שהיא נגבה איתו ת'תחת": דנית גרינברג בצעד דרמטי במיוחד

“לא מאמינה שהיא נגבה איתו ת’תחת”: דנית גרינברג בצעד דרמטי במיוחד

צילום: Bat Shachar

השמועה אומרת...

מאוהב לאויב: דנית גרינברג החליטה לחשוף מה עשתה עם המצ’נדייז של הקראש שלה. וזאת לאחר שהתברר כי הוא לקח את הצד הפלסטיני בעימות מול ישראל.

שתפו

רק לפני מספר חודשים, דנית גרינברג הגשימה חלום ופגשה את שחקן הסדרה “אחת שיודעת”, אד ווסטוויק. ולמרות שאין עוקב אחד שלה שלא פספס את רמת ההתלהבות שלה מהכוכב הבינלאומי, אתמול התרחשה תפנית קיצונית בעלילה.

 

ברשתות החברתיות נחשף אמש כי ווסטוויק החליט להביע תמיכה ב”פלסטין” וטען בלייב מול עוקביו: “כן, אני תומך בפלסטין. אני תמיד אתמוך באזרחים לא מעורבים, וזה מה שאני אגיד תמיד”.

רגע לפני הרילס הווירלי, הגיע הסטורי הזה של גרינברג

האינבוקס של גרינברג התפוצץ מהודעות מצד עוקביה שהפנו אותה לדברי התמיכה של ווסטוויק באויב. אך נראה שהיא כבר הייתה ערוכה לכך, ואף סיפרה כי כבר לפני חודש גילתה שהוא עוכר ישראל ותומך החמאס. וזה ממש לא נגמר בהסרת עוקב מצידה.

 

גרינברג העלתה סרטון שכותרתו:  “הגיע הזמן להגיד ביי לתומכי חמאס-דאעש”. בקטע המדובר דנית הראית חותכת וקורעת חולצות, פוסטרים ושלל מרצ’נדייז של מי שהיה עד לא מזמן האיידול שלה. ואם זה לא מספיק היא גם נגבה “איתו” את ישבנה.

"לא מאמינה שהיא נגבה איתו ת'תחת": דנית גרינברג בצעד דרמטי במיוחד
וכמובן האקט שתפס את מרבית תשומת הלב

התגובות כמובן לא איחרו להגיע. אחת העוקבות של דנית כתבה: “לא מאמינה שהיא נגבה איתו ת’תחת, אני בוכה!” גולשת אחרת חזקה: “מה אפשר לצפות מאדם שנאשם באונס בעצמו?! תומך באנסים חמאסניקים”.

 

מנגד הייתה גם גולשת שיצאה נגד האקט מצדה של גרינברג: “עכשיו שנייה רגע של רצינות. אם אנחנו רוצים שכוכבים בסדר גודל כזה אשכרה ישימו לב ויתייחסו, הדרך להגיע אליהם או לקבל את תשומת לבם זה דרך גזירת התמונות שלהם וניגוב התחת? שואלת באמת. אין דרך חכמה יותר להעביר את המסר החוצה?”.

"לא מאמינה שהיא נגבה איתו ת'תחת": דנית גרינברג בצעד דרמטי במיוחד
דנית גרינברג מדווחת על הנזק בסטורי.

Subscribe
Notify of
guest
5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
המצליפה
המצליפה
13 ימים

בושה שהתת רמה הזו מייצגת את ישראל. באמת ככה אתם רוצים שיסתכלו עלינו? סתומה עם פרצופלצת מנותחת מנגבת את הישבן עם תמונה של אדם אחר? תלמדו מיוסוף חדאד איך מגיבים חד, אינטליגנטי ועוצמתי.

רוי
רוי
11 ימים

איזה בושות. את מביאה על עצמך זלזול שלא מהעולם הזה. זו לא דרך להעברת מסרים שמכבדת אותך. נראה שאת מאד מנסה לקבל צומי.

גיל
גיל
11 ימים

מה זה הכתבות תת רמה פח האלה. איכס. אי אפשר לקרוא.