חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חשבו לבטל את החתונה? ספיר בורגיל מגיבה על המשבר עם אברהם

חשבו לבטל את החתונה? ספיר בורגיל מגיבה על המשבר עם אברהם

השמועה אומרת...

חודש בדיוק לאחר שזוג יוצאי “האח הגדול” חשפו את תאריך החתונה שלהם, ונראה שספיר החליטה לענות לשאלה דרמטית במיוחד מצד אחד הגולשים הקשורה למחשבות על ביטול החתונה.

שתפו

הזוג המאוהב שיצא מהעונה הקודמת של הריאלטי שמשודר בימים אלו על המרקע, ספיר בורגיל ואברהם אקלום. כבר הספיקו להתארס בחודש בפברואר האחרון, ולאחרונה אף חשפו סוף כל סוף את תאריך החתונה שכולם חיכו לו בדריכות – 27.08.2024.

 

ספיר החליטה להתמודד עם שאלה ישירה במיוחד מאחד העוקבים שלה במסגרת שאלות ותשובות בחשבון האינסטגרם שחשפה חודש לא פשוט בפן הזוגי: “היה רגע של משבר שחשבתם לבטל את החתונה?”.

חשבו לבטל את החתונה? ספיר בורגיל מגיבה על המשבר עם אברהם
ספיר בורגיל ואברהם אקלום, צילום: אינסטגרם

ספיר השיבה וחשפה שלא הכל היה ורוד בחודש האחרון: “אומרים שיצר הרע מופיע בכל מקום ומנסה להפריד אחרי שזוג מתארס ואין ספק שהחודש הזה היה אצלנו.. היה מאתגר בלשון המעטה”.

 

אך לאחר מכן הבהירה: “אבל אנחנו יודעים שהאהבה שלנו חזקה מהכל וכל משבר רק מחזק. אף פעם לא חשבנו לבטל, זה אפילו לו אופציה. יש משברים וזה בסדר. צריך לדעת לעבור אותם יחד”.


חשבו לבטל את החתונה? ספיר בורגיל מגיבה על המשבר עם אברהם
ספיר בורגיל משיבה לשאלת הגולשים הדרמטית. צילום: אינסטגרם

גולשת אחרת שיתפה את ספיר: “מתחתנת בנובמבר, ומהרגע שסגרנו, מלחמות. וכל פעם אומרת שבא לי לבטל. זה קשה ובא לי להיות כבר אחרי”. ספיר החליטה לנצל את ההזדמנות והגיבה בנושא:

 

“הכי מבינה אותך, תקופה לא פשוטה. בכלל לארגן שמחות שכל המדינה באבל. מאמינה ומקווה שהכל יהיה בסדר ובעזרת השם נשמע בשורות טובות וכל החטופים יחזרו הביתה”.

חשבו לבטל את החתונה? ספיר בורגיל מגיבה על המשבר עם אברהם
ספיר בורגיל, צילום: אינסטגרם

וכמובן שהגיע גם שאלה הקשורה למקום שבו הכירה את בן זוגה: “יש רגעים שאת מצטערת שנכנסת לאח הגדול?” ספיר השיבה: “אם להיות כנה, אני לא יכולה להצטער לרגע. קיבלתי את המתנה הכי גדולה שיש”.

 

“הכרתי את אהבת חיי. זכיתי לחוות את החוויה הכי משמעותית ומעצבת שיש. אז איך אפשר להצטער? להפך, אני לא מצטערת ואומרת תודה! אבל ברור שיש רגעים שאני מתגעגעת”.

 

“מתגעגעת לספיר של פעם.. ספיר בלי הדאגות והלחצים. ספיר שקמה ב13:00(ספיר שחיה בסרט). באותה נשימה אני מודה ונזכרת במשפט שסבא שלי ז’ל תמיד אמר. ספיר אל תבכי שיש הרבה עבודה, תבכי שאין עבודה. אז אני מאושרת בחלקי ומתפללת שהמצב יישאר בדיוק כמו שהוא, מה שיש תודה רבה”.

Subscribe
Notify of
guest
234 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דרושה עבודה רבה
דרושה עבודה רבה
10 ימים

יש בניהם פערים גדולים מאוד באיך שהם רואים זוגיות. היא לא זוגית, תמיד רוצה את כל החברים שלה איתם בכל מקום וההתנהלות שלה במערכות יחסים היא מאוד גברית ולא נשית. לעומתה, הוא מאוד זוגי ומאוד היה רוצה לבלות איתה לבד ולא כל הזמן עם החברים שלה..היא מערבת את כל העולם בכל פיפס בקשר שלהם והוא הרבה יותר פרטי.

די לחפש אש
די לחפש אש
10 ימים

למה היא צריכה לענות על שאלות כאלה אישיות? יש קצת פרטיות בחיים.. חבל

זו האמת
זו האמת
10 ימים

היא זכתה בגבר של החיים. רק חבל שהוא לא מעריך את עצמו כמו שצריך, מזמן היה צריך לברוח מהמשפחה הזאת.. הם מתערבים אחד לשני בכל דבר בחיים זה סיוט. אותו כנ”ל שי.